Гордій, Даніель, Аделіна та Ніколь: які незвичні імена можна почути на Ніжинщині

Сьогодні на дитячих майданчиках Ніжинщини можна почути не лише традиційні імена, а й дещо незвичні.

Про це MYNIZHYN.com повідомили фахівці Ніжинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Протягом повномасштабної війни вони вписували в свідоцтва про народження найрізноманітніші дитячі імена.  

Так, серед дівчат з’явилися: Емілія, Олівія, Анісія, Євангеліна, Златослава, Єсенія, Мія, Віолетта, Соломія, Каміла, Юстина, Еліна, Мая, Аделіна та Ніколь. Читайте також: Як у Ніжині називали дітей: найпопулярніші імена в 2023

Водночас для хлопчиків обирали: Леон, Іман, Дамір, Гордій, Даніель, Есфірь, Гнат, а також Міран.

До речі, з лютого 2022 року і дотепер, спеціалісти Ніжинського відділу ДРАЦС зареєстрували понад 1120 народжень. Загалом на Чернігівщині за цей період вже зареєстровано понад 8700 малюків.

У сучасному світі вибір імені для дитини стає вже більш складним завданням, адже батьки шукають не лише приємне звучання, але й унікальність та відповідність трендам.

У 2024 році, коли кожне ім’я має свою історію та символіку, вибір стає ще більш вагомим рішенням для батьків. Деякі з них обирають класичні імена, що переживають випробування часом, тоді як інші шукають найновітніші тренди та модні варіанти.

Давайте розглянемо деякі варіанти та тенденції в іменах для хлопчиків у 2024 році, які можуть бути корисними для майбутніх батьків.

Як обрати ім’я для дитини – дізнавайтеся тут. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми писали: Як українці називали немовлят у 2018 році: найпопулярніші та екзотичні імена Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова