Гороскоп на тиждень: відпочинок від роботи та нові починання

Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 2 – 8 серпня:

ОВЕН (21.03-20.04)

Відпочиньте ж нарешті від роботи, вона нікуди від вас не подінеться. Ви багато чого можете встигнути, зірки призначили для вас енергетичний та емоційний підйом. Женіть геть усі свої сумніви, і ви з легкістю подолаєте багато труднощів в особистому житті. Порадуйте радість рідним і близьким. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Якщо ви прагнете обзавестися новими позитивними якостями, скажімо підвищити працездатність і стати пунктуальнішими, у вас буде шанс це зробити. Очікуйте просування кар’єрними сходами. Обстановка сприятлива для початку зовсім нової для вас, але обов’язково цікавої роботи. У вихідні можливі надходження перекрученої інформації, суперечки та конфлікти з колегами і друзями. Постарайтеся не загострювати відносини. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Не варто боятися нових починань, вони принесуть вам упевненість у своїх силах і фінансову стабільність. Але не потрібно й надто різко стартувати, добре б трохи знизити темп роботи, тим самим ви позбудетеся напруги й доб’єтеся блискучих результатів. Можливе здійснення давніх бажань. Чекайте приємних змін в особистому житті та перемог на любовному фронті. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

РАК (22.06-23.07)

Тиждень буде вдалим для завершення справ, що нагромадилися, і рішення проблем. Якщо щось не виходитиме, постарайтеся не йти напролом, відкладіть на кілька днів, багато чого саме розсмокчеться. Чим менше ви будете говорити про свої наміри і плани, тим швидше вони здійсняться. У вихідні постарайтеся не створювати конфліктних ситуацій через дрібниці, краще відпочиньте душею в колі друзів. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день –п’ятниця.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Під впливом навколишніх ви здатні розгорнути бурхливу діяльність, однак пам’ятайте: занадто завзята праця загрожує підірвати здоров’я. Так що робіть тільки те, що дійсно потрібно особисто вам. Можливе несподіване рішення психологічних і фінансових проблем. У вихідні можете потрапити на зустріч, яка допоможе змінити ваш погляд на ситуацію, що створилися. Сприятливий день – середа, несприятливий день – субота.

ДІВА (24.08-23.09)

Найближчі дні варто присвятити інтенсивній роботі. На вас очікує весь спектр службової взаємодії. Тиждень буде повний досить значимих подій як на роботі, так і у власній домівці. Будьте обережні з документами та кредитними картами. Ваша робота може виявитися пов’язаною з відрядженнями – це відмінний період, щоб одержати нові враження. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Події будуть розвиватися у сприятливий для вас бік, зненацька можуть виникнути нові перспективи в особистому житті. Постарайтеся не відмовляти друзям, якщо, звичайно, ви в силах допомогти. А от поганий настрій і сумніви краще тримати в узді, щоб уникнути непотрібних проблем. У вихідні ймовірний приємний відпочинок з коханою людиною. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Ви багато чого можете повернути на свою користь. Усе зараз залежить тільки від ваших зусиль. Успіх практично гарантований – треба тільки відкинути все несуттєве й зосередитися на дійсно важливих справах. Проводьте більше часу з родиною. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Будьте особливо обережні з інформацією та утримуйтеся від лихослів’я, тому що будь-які ваші висловлення можуть бути невірно витлумачені. Затіваючи скільки завгодно невеликих справ, вибирайте абсолютно надійних партнерів. На лояльність людей, яких ви не занадто добре знаєте, розраховувати не варто. Зате вам буде легко підтримувати гармонічну атмосферу в родині. Хоча у вихідні ймовірні незначні збої у ваших планах. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Ходіння по колу завершилося, ви зрушили нарешті з мертвої точки. І якщо у вас з’явилися нові цікаві й оригінальні ідеї, утілюйте їх у життя. Гарний час для ділових поїздок, настройтеся на підписання договорів й укладання угод. Можливі несподівані зустрічі з людьми з вашого минулого. Постарайтеся більше часу проводити вдома з родиною, бажано за містом. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – четвер.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Постарайтеся не бути надто егоцентричним, огляньтеся: навколо вас теж багато тонких, чуйних і ранимих людей. Будьте коректними в спілкуванні з ними. Робіть іншим тільки те, що прагли б зробити для себе. В особистому житті є небезпека наступити на ті ж граблі. Краще відразу сказати, що вас не влаштовує в партнерові. Сприятливий день – середа, несприятливий день – п’ятниця.

РИБИ (20.02-20.03)

Бажано не поспішати. Вам явно потрібно розібратися в собі й поставити досяжні цілі. На роботі або в особистому житті у вас може з’явитися серйозний конкурент. Будьте гранично акуратні й завбачливі, інакше ваші позиції можуть похитнутися. Постарайтеся не впиратися та перегляньте деякі свої принципи. Вихідні дні можуть змусити вас непокоїтися, але хвилювання ці будуть, швидше за все, приємними. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

Источник

Новости Чернигова