«Готуємося до перемоги»: як Ніжинська дитяча хореографічна школа допомагає ЗСУ. Відео

У наш час кожен українець, кожен бізнес допомагає ЗСУ та робить все для перемоги. Не стоїть осторонь і Ніжинська хореографічна дитяча школа. В закладі навчаються майже 400 дітей різного віку. І учні, і викладачі разом допомагають Україні — проводять благодійні акції на підтримку захисників. Детальніше про волонтерську діяльність школи розповідається у «Ранку Вдома».

У Ніжинській дитячій хореографічній школі навчається майже 400 дітей різного віку. Директорка Галина Тимошенко розповідає, коли Росія розпочала широкомасштабне вторгнення, репертуар у школі змінився — номери стали більш патріотичними. 

«Раніше були різноманітні направлення: і грузинський танець, і білоруський. Зараз ми це звузили і працюємо над пропагандою українського танцю», — каже директорка.

Ніжин перебував в оточенні понад місяць, тому що таке «російська агресія» на собі відчули і діти, і дорослі. Тепер разом вони допомагають військовослужбовцям наближати перемогу — проводять різноманітні акції на підтримку захисників. З початку повномасштабного вторгнення ліцей передав на фронт більше 200 карематів, донатили кошти на придбання автівки, їжі, теплого одягу. У дитячій школі кажуть, що підтримуватимуть військових до спільної перемоги. Вже готують захисникам концерт — «Бал перемоги».

«В репертуарі кожного творчого колективу, а у нас їх взагалі 10, є вже це переможне звучання. Ми готуємося до перемоги», — говорить Галина Тимошенко.

kanaldom.tv

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Источник

Новости Чернигова