Гроші з бюджету Чернігова йдуть на підкуп виборців? Міський голова запідозрив депутатів у роздачі коштів

Під час наради у мерії, що відбулася у вівторок, 20 жовтня, міський голова Владислав Атрошенко поділився своїми думками стосовно того, як використовуються бюджетні гроші, що передбачені для депутатів міської ради.

Нагадаємо, за своє депутатство обранці місцевих рад не отримують заробітну платню. Але вони мають можливість використовувати гроші, які передбачені у бюджеті для здійснення депутатських повноважень.

– У нас була програма – 200 тисяч на здійснення депутатських повноважень. І я вдячний окремим депутатам за співпрацю у цьому напрямку. Але по деяким депутатам… Це стало окремим напрямком, яким можна було би поцікавитися Національній поліції, – зауважив Владислав Атрошенко.

За інформацією міського голови, у деяких випадках ці бюджетні кошти окремі депутати скеровували на те, щоб виділяти людям по 500 гривень за певними списками.

– Серед отримувачів матеріальної допомоги були люди 98 року народження 97-го, 95-го… Тобто, працездатні молоді люди, які не мають серйозних захворювань… Якщо депутат розписує гроші на купівлю обладнання для дитсадочку – це одне, але якщо йде роздача 50–100 людям по 500 грн у передвиборчий період – то це дивна ситуація і вона на щось схожа, – додав міський голова.

Владислав Атрошенко також заявив, що є випадок виділення 10 тисяч гривень з депутатського фонду у якості матеріальної допомоги від депутата людині, що у свій час була його адвокатом.

Насамкінець міський голова припустив, що у разі, якщо картина не зміниться – то є сенс обмежити роботу програми на майбутній період:

– Точно не на це була орієнтована програма. Якщо ми витрачаємо бюджетні кошти на здійснення депутатських повноважень, то маються на увазі інші задачі, а не роздавання грошей.

Нагадаємо, під час виборів 2015 року тодішній міський голова Олександр Соколов забезпечив роздачу чернігівцім грошей з міського бюджету. Натомість його опонент Владислав Атрошенко організував схожу акцію — видачу коштів через благодійний фонд «Поліський оберіг».

Источник

Новости Чернигова