«Грошова допомога кожному українцю»: на Чернігівщині ошукали двох осіб через соцмережі

До поліції продовжують надходити повідомлення від ошуканих в Інтернеті громадян. Схеми різні, підсумок один – шахраї знімають гроші з банкових рахунків.

12 грудня до поліції звернулась 61-річна мешканка Козельця, яка напередодні у месенджері «Viber» отримала повідомлення про «виплату грошової допомоги для кожного українця». Жінка перейшла за посиланням нібито для нарахування коштів на свій рахунок. Пізніше потерпіла виявила, що з картки зникли гроші в сумі 52 тисяч гривень.

За аналогічною схемою ошукали 37-річного жителя Чернігова. Чоловік в «Телеграм» знайшов оголошення про надання матеріальної допомоги, натиснув на назву свого банку, ввів логін та пароль входу до свого банківського рахунку. В подальшому виявив, що з кредитної карти було списано 39 тисяч гривень.

Поліція застерігає громадян не переходити за невідомими посиланнями. Не авторизуйтесь на сторінках невідомих сайтів – персональну інформацію можуть використати шахраї.

Джерело: Поліція Чернігівської області
  Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Грошова, Допомога, Кожному, Українцю, На Чернігівщині, Ошукали, Двох, Осіб, Через, Соцмережі

Источник

Новости Чернигова