«Хочу захищати дітей»: 32-річна жінка з Городні пройшла відбір до бригади «Лють»

32-річна Тетяна Дубина  успішно подолала конкурсний відбір та пройшла співбесіду до штурмової бригади Нацполіції «Лють».

Жінка-доброволець за фахом вчитель молодших класів, однак зараз вона бачить себе на фронті, про це повідомляє прес-служба поліції області.

«Прагну зі зброєю в руках захищати дітей та скоріше вибити ворога з нашої землі», – так Тетяна пояснює своє рішення записатися до «Люті».

«Коли дізналася зі ЗМІ про набір до бригади «Лють», то дуже захотіла спробувати себе в цьому. Обрала саме цей спецпідрозділ, бо вважаю, що в команді поліцейських я зможу краще проявити себе і здобути якісну підготовку, а також ті навички та вміння, які мені необхідні для захисту країни. Цілком усвідомлюю рівень відповідальності та обсяг навантажень, які на мене чекають. Що стосується фізичної підготовки, то я веду активний спосіб життя. Пробувала себе в парашутному спорті – здійснила 18 стрибків. Хотілось би продовжити, але – війна.

Також я поборола свій страх перед водою та здійснила свою мрію: у 30 років навчилася плавати і стала дайвером. Переконана: навіть якщо жінка виглядає тендітною – це не означає, що вона не потрібна в таких штурмових бригадах. За місяць можна будь-кого зробити повноцінною бойовою одиницею. За умови, якщо є бажання і мотивація цієї людини, наприклад мене. Так, за фахом я вчителька молодших класів. Діти – це наше майбутнє. Звісно, я могла б піти працювати з дітьми до школи. Але переконана, що зараз моя головна мета – захищати дітей. Щоб потім, коли ми повернемося до нормального життя, я могла цих дітей навчати. Я хочу, щоб українські дітлахи були живі, здорові, захищені. Щоб після нашої перемоги я могла повернутися до них та своєї звичної роботи», – говорить Тетяна Дубина.

Комісія вже визначила понад півсотні кандидатів, яких невдовзі буде призначено на посади. Попереду в них — інтенсивна підготовка.

Источник