Художниця Олеся Вакуленко створила величезну розмальовку-антистрес — щоб знімати напругу

10 березня 2023 р.   36   0

Розмальовки Олесі Вакуленко

Її розмальовки вже вкотре потрапляють у топові рейтинги України. Олеся Вакуленко — одна із найбільш знаних українських майстринь у цьому жанрі, створила новий унікальний шедевр, який ледь вмістився на студійному столі.

Це розмальовка-антистрес гігантських розмірів, за мотивами українського декоративного розпису. Нині такі роботи на піку популярності, адже ці витвори мистецтва допомагають подолати стрес у ці темні для України часи.

Щоб знімати напругу під час війни Олеся створила підбадьорюючу патріотичну ілюстрацію «А ми тую червону калину підіймаєм».

Обов’язково в символіці дерева життя, яке лягло в основу анти стрес-розмальовки, є пишна квітка, що являє собою символ сонця і надії, каже художниця.
Від самого початку проект задумувався, як благодійний, зізнається художниця. До слова, Олеся Вакуленко є авторкою першої української розмальовки для дорослих «Я люблю Україну». Вона створена за мотивами українського декоративного розпису, який вражає своєю глибиною, багатством і любов’ю до життя.

Розмальовка-антистрес не лише допоможе відпочити, забути про негаразди та позбутися стресів, але й стане провідником у світ нашого народного мистецтва та чудовою окрасою інтер’єру.

Джерело