Художниця Олеся Вакуленко випустила нову серію хусток «Бавовняні поля для мо.Z.kаля»

03 серпня 2023 р.   47   0

У затінку черешні в одному з прилуцьких обійсть народжується новий шедевр від знаної української художниці і дизайнерки Олесі Вакуленко. На тканині розпускаються патріотичні квіти бавовни. Тієї самої, яка ночами таємниче нищить москалів. Робота над новою серією авторських хусток «Бавовняні поля для мо.Z.kаля» — носить благодійну мету.

Патріотична серія хусток «Бавовняні поля для мо.Z.kаля» має чудову палітру кольорових варіацій. Тому панянкам точно буде з чого обирати. Усі кошти, виручені з продажу хусток з бавовною, Олеся Вакуленко передає на потреби ЗСУ.

Олеся Вакуленко художниця вже у третьому поколінні, а ще дизайнерка одягу, книжкова ілюстраторка і неймовірна фанатка своєї справи. А ось уже два роки її головне покликання на землі — бути мамою чудового хлопчика Ясика. Він головний мамин помічник і натхненник у будь-якій справі – і під час інтерв’ю підтримає, і хусточки запакує.
   
Якщо ти не в ЗСУ, то ти для ЗСУ, каже Олеся і попри всі страхи та хвилювання за коханого чоловіка та усіх наших захисників, продовжує натхненно займатися справою, яку вміє робити найкраще та любить понад усе. Тим самим наближаючи нашу перемогу.

Джерело