«Як біжу в Славутичі, то ще рік живу»: 70-річний ніжинець Володимир Гільчук взяв участь у Пробігу пам’яті Героїв Чорнобиля

У цьому році у 34 Пробігу пам’яті Героїв Чорнобиля взяли участь близько 170 учасників. Кожен з них отримав пам’ятну медаль, яку вручали волонтери на фініші, разом з невеличким пакунчиком підтримки від партнерів і спонсорів Пробігу. Багато з учасників та гостей бачили колоритного, ввічливого спортсмена під номером 70. Це щирий прихильник спорту та Славутича, ніжинець Володимир Гільчук, — пише Nizhyn City.

Фото: Володимир Гільчук. Автор: Гліб Горошинський

Володимир розповідає, що професійно займається легкою атлетикою з 1970 року.

«Оце буде п’ятдесят чотири роки як я біжу. У мене близько ста марафонів, деякий час був чемпіоном України в абсолюті».

Читайте також: Вогонь гасили два тижні: 38 річниця з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС

Спортсмен майже не пропускає забігів в Славутичі. З його слів, десь три-чотири рази за всю історію пробігу він не брав участі.

«На змаганнях у Вільнюсі у дев’яностому році зустрівся з славутичанами, від них дізнався про захід і став приїжджати, — розповідає Володимир. У мене тут друзі, Сулімов, Говоров Валерій… Все це люди, з якими ми бігли в молодості. Я ж з Ніжина, встав о пів на п’яту, до Чернігова, і я — у вас. Ми знаємо про пробіг. У мене тут діти виступали, друзі. Зараз багато з учасників на передовій».

Фото: Володимир з іншими учасниками пробігу. Автор: Гліб Горошинський

Тим, хто планує почати бігти Володимир радить робити це три рази на тиждень ввечері, як можна тихіше, але не менш ніж п’ять кілометрів. Потроху збільшувати до п’ятнадцяти кілометрів і перемагати вже у швидкості.

Для Володимира участь в славутицькому Пробігу Пам’яті Героїв Чорнобиля дуже важлива Лікарі діагностували в нього складний інфаркт, з якими невідомо скільки людина може прожити.

Читайте також: Ніжинець Володимир Гільчук пробіг марафон у Сполучених Штатах

Для себе він визначив — «Як біжу в Славутичі, то ще рік живу». Так легше долати хвилювання, так є опора.

А ще Володимир пише дитячі твори, які бере з собою на пробіги, і ви можете підтримати його боротьбу з хворобою і придбати деякі з них.

Фото: Казки мудрагелів. Автор: Гліб Горошинський

Фото: З казок Володимира. Автор: Гліб Горошинський

Автор: Гліб Горошинський

Як повідомляв MYNIZHYN, ніжинський письменник Володимир Гільчук став фіналіст «Коронації слова» у номінації «Романи». Коронація слова — міжнародний літературний конкурс романів, п’єс, кіносценаріїв, пісенної лірики та творів для дітей, заснований Тетяною та Юрієм Логушами. Мета конкурсу — підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру, і як наслідок — наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру — якісними українськими фільмами й п’єсами.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Джерело: nizhyn.city Теги: Чорнобиль, Славутич, Ніжин, Володимир Гільчук, Пробіг Новини по темі:

26.04.2024, 18:21 1679 Чи подобається людям проживати та гостювати у Ніжині — ми запитали

26.04.2024, 14:54 425 У Ніжинському університеті відбувся благодійний концерт–майстер-клас

26.04.2024, 14:38 1787 Ніжин попрощався з Миколою Гомоляко

26.04.2024, 14:09 580 У Ніжині вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

26.04.2024, 11:49 1271 ДТП у Ніжині за участі велосипедистки: поліція розслідує обставини

26.04.2024, 10:04 631 У Ніжині монтують укриття в ЗОШ №11: на якому етапі будівництво

Источник

Новости Чернигова