Як функціонує центр надання соціальних послуг в Линовиці?

16 травня 2023 р.   78   0

Понад троки тому у Линовиці з’явився центр надання соціальних послуг. На базі цієї установи працює два відділення: догляд вдома і догляд стаціонарний.

У дев’ятьох кімнатах сьогодні проживає 22 літні особи віком від 60 років. За ними доглядають 13 працівників соціальної та медичної сфери.

За останній рік тут було зроблено ремонт у трьох приміщеннях, розповідає виконуюча обов’язки директора центру Марина Оленченко. Окрім цього, було придбано бойлери, 2 холодильника, мікрохвильовку і телевізор для урізноманітнення дозвілля літніх людей.

Підопічні центру надання соціальних послуг Линовицької селищної ради харчуються 4 рази на день. У підпорядкуванні установи 2 ділянки городу, які працівники обробляють та засаджують.
Також харчувати підопічних центру допомагають місцеві підприємці, жителі громади та селищна рада, яка щомісяця на утримання однієї особи в середньому виділяє 10 тисяч гривень.

У найближчому майбутньому у цій комунальній установі планують замінити ще 9 вікон на сучасні пластикові, придбати ще один холодильник, нові лінолеум та ліжка.

Джерело

Новости Чернигова