Як максимально збільшити можливість перемоги у тендері Прозорро?

В Україні процедура публічних закупівель товарів і послуг стала більш прозорою завдяки офіційному майданчику «ProZorro». Фактично, зниження витрат є ключовим напрямком цієї діяльності. Оскільки як предмет аукціону, так і його правила відкриті для широкого загалу. Для участі в аукціоні учасники повинні подавати свої пропозиції на затвердженому ринковому майданчику «Прозоро».

Ви можете виконати цю дію, надавши необхідну ідентифікацію на E-Tender — майданчику, який отримав акредитацію Прозорро. Крім того, транзакції за участю покупців і продавців ретельно перевіряються на невідповідності, щоб підтримувати чесні умови гри.

Портал Прозорро та його структура

 

Платформа закупівель, яка використовується в Україні, називається ProZorro, і вона працює за принципом, що постачальників потрібно заохочувати до здорової конкуренції між собою. Попри те, що система сама по собі не є торговою платформою, її можна використовувати разом з іншими, дозволеними для використання Міністерством економічного розвитку і торгівлі. Всі вони з'єднані один з одним через центральний хаб. Сайт держзакупівлі дає можливість потенційним покупцям спостерігати за тендерними процесами, щоб оцінити, наскільки вони відкриті та об’єктивні; результати цих спостережень потім зберігаються в централізованому місці.

Система ProZorro збирає та зберігає інформацію про державні закупівлі. Користувач має доступ до різноманітної інформації, що стосується державних контрактів, наприклад тендерів, бази даних правил для покупців і продавців, ідентифікацій операторів сайту та багатьох інших деталей. При внесенні змін до первинної бази негайно оновлюються публікації, які відповідають цим змінам на авторизованих порталах закупівель. Учасники мають доступ до низки параметрів пошуку, включаючи фільтри, які дозволяють їм обмежувати результати на основі певних критеріїв. Ці фільтри дозволяють учасникам зменшувати свої результати на основі конкретних критеріїв.

Переваги працювати з Прозорро

 

Під час пошуку відповідних закупівель, опрацювання інформації та подання заявок представники компаній можуть значно заощадити час, гроші та сили, скориставшись офіційними порталами ProZorro. Перед тим, як особа стане учасником системи «Прозоро», їй необхідно спочатку пройти процедуру ідентифікації на одному з розпізнаних сайтів, а потім підписати договір про надання послуг з використання електронного сайту.

Весь процес державних закупівель в Україні архівується на електронних майданчиках, які використовують систему Prozorro. На цих платформах користувачі можуть спілкуватися один з одним, а також з різними постачальниками, робити покупки без необхідності подорожувати для обговорень або ознайомлення з умовами контракту та заохочувати чесну конкуренцію.

На сайті E-tender користувачі можуть отримати доступ до інформації про тендери на кожному кроці, починаючи з їх первинної публікації і закінчуючи завершенням закупівлі. Пошукові фільтри дозволяють швидко знаходити релевантні покупки за місцезнаходженням, класифікатором товарів, робіт і послуг та іншими критеріями.

Источник

Новости Чернигова