Як молода жителька Чернігова створює унікальний одяг (Відео)

«Ці футболки, ці принти – для людей сміливих і незламних, які залишаються у своїх містах“,- Аліна Бабич – жителька Чернігова.

Аліна Бабич – 20-річна жителька Чернігова, студентка, представниця активної молоді міста, а віднедавна ще й власниця бренду, що створює унікальний одяг, який розкаже про те, що живе у вашому серці.

Пише Челайн

Справа, яка колись здавалася недосяжною мрією – тепер реальність дівчини.   

«Це мрія родом із дитинства. Я творча була все життя: постійно щось малювала, шила, вишивала. Це у мене в крові. Зараз, коли з’явилась ідея з містами, то я вирішила: чому б не почати? Коли знайомі та друзі кажуть: мовляв, «зроби», «я таку хочу», «я придбаю», мені дуже подобається. Мені це дуже відгукувалося, я розуміла, що це треба робити, треба починати, бо нікуди відкладати.”,- Аліна Бабич – жителька Чернігова. Читайте також: Ніжинці розповіли, який найоригінальніший подарунок коли-небудь отримували – Віде

Перший принт, створений Аліною, має вигляд анатомічного серця, всередині якого розміщене фото Катерининської церкви. Його дівчина зробила за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення. І недарма саме ця фотографія стала основою принту – вона несе в собі спогади та змісти. А саме це Аліна найбільше цінує в своїх роботах.

«Для мене це знакова річ, яку хочеться носити, бо ти пам’ятаєш, що це був за день, яка тоді була погода. Просто згадуєш, як тоді було класно і що тоді найбільшою проблемою було скласти сесію.”,- Аліна Бабич – жителька Чернігова.

Наразі Аліна розробила та надрукувала на одязі принти, які розповідають про Чернігів і Київ. Чекають своєї черги Одеса та Львів. Утім, заявити про себе через одяг можуть не лише жителі цих міст – Аліна готова допомогти створити принт, що говоритиме саме про ваше місто.

«У серці кожної людини – різне місто, залежно від того, звідки вона родом, де народилася та жила. Фото, яке я туди підставляю, а також напис – це все можна змінити, адже це ідентифікується під кожну людину. Кожна людина може надіслати власне фото, з власними емоціями та спогадами. Я підставляю все це, додаю інший напис – і це вже футболка не про місто, а про людину”,- Аліна Бабич – жителька Чернігова.

Журналіст: Таліна Тарасенко

Оператор: Сергій Бутько Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Раніше ми писали, як у відділі Художнього музею НКМ імені Івана Спаського разом із Собором Всіх Святих у Ніжині провели майстер-клас для дітей і дорослих з виготовленню писанок. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова