Як обрати диван для вітальні

Вітальня – це серце будинку, місце, де сім'я збирається разом та приймає гостей. Саме тут створюється атмосфера затишку та гостинності. Однак, щоб вітальня стала по-справжньому затишним та функціональним простором, необхідно правильно вибрати меблі, зокрема диван. Фахівці компанії Твін Сан чудово знають усі ключові критерії, які допоможуть вибрати ідеальний м’який диван для будь-якої вітальні, ресторану чи кафе. Ми виготовимо меблі для компактного чи великого приміщення, світлого чи з недостатнім освітленням, класичного чи в стилі модерн, для цього достатньо залишити звернення на сайті.

Розмір, форма, функціональність – три ключові критерії при виборі дивана

 

Першим і, мабуть, найважливішим критерієм при виборі дивану для вітальні є розмір кімнати. Виміряйте доступний простір, щоб визначити оптимальні розміри меблів. Пам'ятайте, що диван не повинен захаращувати вітальню, він повинен гармонійно вписуватися в інтер'єр приміщення. Визначте, де будуть стояти меблі, щоб було зручно ходити у вітальні, щоб не виникало відчуття захаращеного простору і навпаки – не залишалося порожніх зон у кімнаті.

Порада! Відстань між диваном та будь-яким предметом у кімнаті має бути не менше одного метра.

Форма та розмір дивана також відіграють ключову роль. Хома буває прямий, кутовий та острівний – вибір залежить від вільного простору в кімнаті. Якщо приміщення невелике, найкращий вибір – пряма модель, поставлена вздовж стіни. Кутові та острівні моделі – ідеальне рішення для просторих віталень, коли потрібно виділити функціональні зони, заповнити порожні місця у вітальні.

Вирішіть, скільки посадкових місць вам необхідно, та виберіть відповідний варіант. Ми пропонуємо:

— компактні двомісні моделі;

— просторі кутові композиції;

— тримісні моделі для сім'ї;

 модульні моделі — ідеальний варіант для тих, хто любить часто оновлювати інтер'єр.

Якщо ви плануєте використовувати диван для щоденного сну, то зверніть увагу на його функціональність. Уважно підберіть механізм трансформації, враховуючи можливості та побажання тих, хто користуватиметься меблями. Грамотний вибір механізму трансформації робить диван більш універсальним та зручним у використанні.

Ось кілька сучасних та зручних механізмів трансформації.

1. Акордеон – компактна модель, яка розкладається перпендикулярно до стіни. Підніміть сидіння до характерного звуку і потягніть на себе.

2. Викочування — просто висуньте сидіння вперед, а в порожній простір опустіть спинку.

3. Пума – сидіння за допомогою спеціального механізму пересувається вперед, а пусте місце заповнюється додатковою секцією.

4. Дельфін – спинка у такій моделі нерухома, сидіння також нерухоме, з-під нього з'являється інша частина – спальне місце.

5. Книжка – сидіння потрібно підняти до характерного звуку, а потім опустити до рівного положення.

6. Єврокнижка – сидіння потрібно підняти та витягнути вперед, спинку опустити.

 

Матеріал, наповнювач, колір — як зробити правильний вибір?

Коли ви визначилися з розміром та формою дивана, зверніть увагу на матеріали, з яких він виготовлений. Високоякісні тканини та шкіра забезпечують довгий термін служби та легкість догляду. Розгляньте також тип наповнювача. Найбільш надійний та комфортний варіант, який рекомендують фахівці компанії Twin Sann, – металевий каркас, незалежні пружинні блоки та поролон високої щільності. Правильний вибір наповнювача гарантує комфорт та підтримку спини під час використання дивану.

Колір дивана – це важливий аспект, що визначає стиль та атмосферу вітальні. Нейтральні відтінки, такі як бежевий, сірий чи коричневий, легко поєднуються з іншими кольорами та стилями інтер'єру. Однак, не бійтеся експериментувати з кольором – яскравий чи контрастний диван може стати центральним акцентом у вітальні, надаючи їй унікального вигляду.

 

П'ять рекомендацій щодо вибору дивана від стилістів інтер'єрів

 

1. Врахуйте кількість місць. Вирішіть скільки місць вам дійсно потрібно. Якщо у вас маленька сім'я, можливо, підійде невеликий диван чи диван-ліжко. Якщо ж велика сім'я або часто бувають гості, варто розглянути варіанти з великою кількістю місць або додатковими кріслами.

2. Зверніть увагу на висоту спинки. Висота спинки дивана впливає на рівень комфорту та візуальні пропорції приміщення. Диван з високою спинкою може створити затишну обстановку та комфортну підтримку для спини, тоді як диван з низькою спинкою робить простір більш відкритим та повітряним.

3. Дослідіть механізм розкладання (якщо потрібно). Якщо ви шукаєте диван, що розкладається, переконайтеся, що механізм розкладання легко і плавно працює. Спробуйте кілька разів скласти та розкласти диван, щоб переконатися, що процес не потребує зайвих зусиль.

4. Врахуйте освітлення у приміщенні. Якщо у вітальні мало природного світла, вибирайте диван зі світлою оббивкою або додайте яскраві подушки та покривала, щоб створити відчуття світла та простору.

5. Подумайте про транспортування та встановлення. При виборі дивана зверніть увагу на його розміри та форму. Переконайтеся, що він без проблем пройде через дверні отвори та коридори будинку. Також уточніть умови доставки та монтажу у продавця, щоб уникнути незручностей при доставці меблів до вашого будинку.

Правильний вибір дивана для вітальні – це гармонія між розміром, формою, функціональністю, матеріалами та кольором. Пам'ятайте про свої потреби та уподобання, зверніть увагу на якість та зручність дивана. Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете знайти ідеальне рішення, яке стане не лише функціональним предметом інтер'єру, але також прикрасою будинку, створюючи затишок та теплу атмосферу.

Источник

Новости Чернигова