Як перевірятимуть сім’ї, що отримують від держави грошову допомогу при народжені дитини

03 квітня 2024 р.   23   0

Українські сім’ї отримують від держави грошову допомогу при народженні дитини. Вона складає 41280 гривень. З цієї суми одноразово виплачується 10320 гривень на відшкодування речей першої необхідності. Решту коштів отримують протягом наступних 36 місяців рівними частинами, щомісяця по 860 гривень.

Для оформлення цієї допомоги від держави необхідно звернутися до управління соціального захисту населення. В свою чергу батьки новонародженого мають забезпечити дитину всім необхідним. Відповідно постанові контроль за виконанням обов’язків покладено на фахівців центру соціальних служб, розповідає начальник установи Юлія Касьян.

Спеціалісти центру соціальних служб занотовують показники у акт. Юлія Касьян запевняє, вся зібрана інформація залишається конфіденційною.

До переліку основних речей, що необхідні дитині входить одяг, постільна білизна, декілька комплектів, щоби було зручно у першу чергу дитині, посуд, візочок.

І навіть якщо перевірити умови проживання не вдасться перевірити з першого разу, фахівці обов’язково залишають контактний номер для зворотнього зв’язку.

Бувають випадки, коли виплати припиняються через недотримання вимог батьками. Виплати припиняють і у разі недопущення спеціалістів центру соціальних служб до планової перевірки. Після повторної перевірки, якщо все відповідає вимогам, виплати поновлюються. Так постановила держава, а спеціалісти центру виконують ці постанови.

Джерело

Новости Чернигова