Як перевірити чи знято виконавче провадження?

Державний реєстр виконавчих проваджень — це єдиний реєстр, що автоматизує збір і обробку даних для використання в онлайн режимі. В цьому реєстрі містяться рішення, які мають бути виконаними відповідно до вироків суду та рішень інших державних органів згідно з процедурою виконавчого провадження. Більше інформації на тему за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/reiestr-vykonavchykh-provadzhen/.

 

Як виконати пошук виконавчого провадження?

 

Реєстр виконавчих проваджень надає можливість користувачам працювати у двох режимах: загальному та індивідуальному. Для використання цієї системи достатньо перейти на офіційний веб-сайт, який доступний за посиланням: https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/search-debtors.

 

У загальному режимі потрібно обрати тип боржника, а саме, фізична чи юридична особа. Потім слід заповнити відповідні поля, зокрема, дату народження, прізвище, ім'я та по батькові для фізичних осіб або ввести назву підприємства та код ЄДРПОУ для юридичних осіб. Крім того, завжди можна зв'язатися за зазначеним контактним телефоном виконавчого провадження, щоб дізнатися про стан необхідного виконавчого провадження.

 

Якщо потрібен індивідуальний доступ до виконавчих проваджень, ця частина платформи дозволить отримати наступне:

 

— дані про особу, яка ініціювала виконавче провадження та інформацію про виконавця, який ним займається;

 

— інформацію про події та дії, які здійснює державний виконавець у рамках провадження;

 

— поточний стан і статус виконавчого провадження.

 

Крім того, можна знайти відомості про рішення та постанови, які були ухвалені в рамках певного виконавчого провадження, а також багато іншої цікавої інформації стосовно цього процесу.

Як отримати доступ до реєстру виконавчих проваджень?

 

Державний реєстр виконавчих проваджень надає повний абсолютно безкоштовний доступ до всіх своїх функцій. Користувачам не потрібно проходити процедуру реєстрації. Уся надана інформація завжди актуальна на момент запиту.

 

Якщо потрібна інформація стосовно конкретного виконавчого провадження, необхідно мати ідентифікатор доступу до нього та порядковий номер. Ці дані можна знайти в постанові, яка формується під час відкриття виконавчого провадження. Зверніть увагу, ідентифікатор доступу містить унікальний код, який складається з комбінації 12 цифр і літер.

Источник

Новости Чернигова