Як підібрати мотор і муфту зчеплення мотоблока

Сучасна агротехніка допомогла багатьом невеликим господарствам працювати ефективніше з меншою витратою ресурсів. Але, як будь-який агрегат, мотоблок потребує регулярного ТО і ремонту в разі зносу запчастин.

Поломки бувають різними, але плюс полягає в тому, що більшість деталей взаємозамінні для безлічі моделей агрегатів. Найчастіше заміни потребує муфта зчеплення мотоблока та доводиться купувати новий двигун. В інтернет-магазині Motoblok-TATA можна знайти як деталі в зборі, так і комплектуючі до них, наприклад шатуни або циліндри до ДВЗ.

Зчеплення до мотоблока: види та особливості

 

 

Цей вузол виконує багато функцій, серед яких старт і зупинка руху техніки, передача крутного моменту від двигуна до КПП та інші. Розрізняють такі види зчеплень:

  • механічне — найпоширеніше, довговічне і надійне;
  • ремінне — просте в обслуговуванні, доступне за ціною, але потребує частої заміни ременів через природне зношування;
  • дискове — плавно запускає мотор, вирізняється надійністю елементів конструкції;
  • центрове — монтується на автоматичні коробки передач, вимогливе в обслуговуванні.

На техніку легкого і середнього класу, як правило, встановлюють ремінне зчеплення, на важкі агрегати — механічне або дискове. Кожен вид цього вузла має плюси і мінуси, але при виборі нового необхідно враховувати модель мотоблока, його потужність і розміри посадкового місця. Купуючи вузол в зборі або комплектуючі до нього, краще віддати перевагу відомим виробникам з перевіреною репутацією. В інтернет-магазині Motoblok-TATA можна придбати муфти зчеплення мотоблока, гвинти регулювання, корпуси та інші деталі від найкращих компаній.

Двигуни до мотоблоків — бензинові та дизельні

 

ДВЗ — це найскладніша частина агрегату, і причиною його поломки може стати постійне використання палива поганої якості, робота на межах можливостей, ігнорування техобслуговування. На мотоблоки найчастіше встановлюють бензинові та дизельні двигуни, кожен із них має низку своїх переваг і недоліків.

На сайті https://motoblok-tata.com.ua можна купити двигун мотоблока бензиновий — він має просту конструкцію, тихо працює, обслуговування і ремонт недорогі, легко заводиться в холодну пору року, техніка з таким мотором маневрена. Встановлюється на агрегати легкого і середнього класу.

Дизельні двигуни до мотоблоків вирізняються великим моторесурсом, меншою витратою палива, вони невибагливі в обслуговуванні, завдяки високому тяговому зусиллю встановлюються на техніку важкого класу. Серед недоліків — гучна робота, велика вага, важко заводяться на морозі, висока вартість нового мотора.

Обираючи новий ДВЗ, обов'язково враховуйте вид пального, на якому він працює, модель мотоблока, потужність і тип старту, кількість тактів та систему охолодження — ці параметри вказуються в картці товару. А якщо у вас виникають труднощі з вибором мотора або муфти зчеплення для мотоблока — можливо скористатися технічною підтримкою сайту Motoblok-TATA, де консультанти допоможуть вам з вибором, порадять варіант, який підійде для техніки.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).

Источник

Новости Чернигова