Як учасникам акції «Твоя Енергонезалежність» скористатися запасом газу

НОВИНИ КОМПАНІЙ

Жителі Чернігівщини зарезервували на опалювальний сезон більше ніж 1 мільйон 206 тисяч кубометрів газу у рамках акції «Твоя Енергонезалежність».

«В осінньо-зимовий період вартість блакитного палива традиційно зростає. Економити, зменшуючи споживання газу, звичайно, можна, але чи комфортно буде в холодному помешканні — питання риторичне. Саме тому, ТОВ «Чернігівгаз Збут» вдруге провів акцію «Твоя Енергонезалежність», надаючи своїм клієнтам можливість придбати ресурс на весь опалювальний сезон за фіксованою ціною. На кінець вересня було зафіксовано 1394 заявки на обсяги від 1 до 5000 кубометрів газу», — зазначає директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Уже з 1 жовтня 1248 родин можуть не турбуватися про те, скільки доведеться сплачувати за тепло й затишок в оселі. Весь необхідний їм обсяг ресурсу вже оплачений, тож ціна для них залишиться незмінною до повного використання придбаних кубометрів або до 31 березня 2021 року.

Востаннє за газопостачання учасники акції сплачуватимуть у жовтні — як і решта клієнтів вони отримали рахунки за ресурс, спожитий у вересні.

Як користуватися зробленим запасом?

Зверніть увагу, цьогоріч при використанні передплаченого запасу природного газу є декілька суттєвих нововведень!

Новація № 1: Жодних заявок на використання акційного газу подавати не потрібно. Втім, учасники акції, як і решта клієнтів ТОВ «Чернігівгаз Збут», мають і надалі з першого по п’яте число місяця передавати показання приладів обліку.

Новація № 2: Якщо по акції були передплачені обсяги газу за різною ціною, то порядок їх споживання відповідатиме порядку замовлення й оплати.

Нагадаємо, цьогоріч акція «Твоя енергонезалежність» проходила в три етапи. На першому, з 15 до 31 серпня, жителі Чернігівщини могли придбати кубометр газу за 4,49 грн, на другому етапі акції — за 4,99 грн, а на фінішній прямій фіксована ціна склала 5,49 грн за кубометр.

«Після детального аналізу результатів акції, фахівці дійшли висновку, що на один особовий рахунок створено по кілька заявок у різні періоди акції, вийшло, що кількість заявок дещо більша, ніж кількість учасників. Але такий підхід до придбання палива свідчить, що сіверяни серйозно підготувалися до зими», — додав директор ТОВ «Чернігівгаз Збут» Іван Луста.

Як слідкувати за використанням «газового запасу»?

Учасники акції «Твоя Енергонезалежність», як і решта клієнтів, щомісячно отримуватимуть рахунок, але сплачуватимуть лише за розподіл газу (послуги оператора ГРМ), адже його вартість в акційній ціні не врахована.

У платіжному дорученні ТОВ «Чернігівгаз Збут» будуть вказані такі дані:

·обсяг замовленого газу та його вартість на момент придбання;

·обсяг використаного в попередньому місяці газу та його вартість;

·залишок передплаченого обсягу.

Окрім того, відстежувати використання передплаченого обсягу палива можна буде й через Особистий кабінет, але ця опція буде доступна згодом.

ТОВ «Чернігівгаз Збут» нагадує! Отримувачі пільг та субсидій, які взяли участь в акції «Твоя Енергонезалежність», а таких цьогоріч 235 осіб, мають самостійно повідомити територіальні відділи управлінь соціального населення про зміни в умовах постачання природного газу.

«Чернігівгаз Збут» – твій надійний та зручний постачальник газу.

Источник

Новости Чернигова