Якими бувають електромасажери для домашнього використання

Зараз необовʼязково йти задля отримання процедури до спеціалізованих масажних кабінетів. Можна придбати електромасажер для домашнього використання та робити масаж самостійно.

 

Багато вже сказано про користь масажу. За допомогою процедур можна покращити загальний стан здоровʼя, схуднути, омолодитися, впоратися з наслідками травм та різних захворювань.

 

Зараз необовʼязково йти задля отримання процедури до спеціалізованих масажних кабінетів. Можна придбати електромасажер для домашнього використання та робити масаж самостійно. Більш детально про подібні пристрої розповідаємо у нашій статті.

 

 

Різновиди приладів

 

У людей бувають різноманітні проблеми зі здоров’ям, для вирішення яких потрібно використовувати різні типи масажерів. Якщо ви плануєте купити масажер, то спершу дайте собі відповіді на наступні запитання:

 

1. Який результат ви очікуєте від застосування: прагнете схуднути, оздоровитися, розслабити мʼязи тощо?

2. Яку частину тіла потрібно обробляти (є пристрої для рук, ступнів, обличчя, шиї, всього тіла)?

3. Який тип приладу підійде саме для ваших потреб?

 

Існує декілька типів масажерів:

1. Електричний — зручний пристрій, який можна використати для різних частин тіла.

2. Точковий. Такі прилади завдають удари по окремих точках для покращення кровообігу. Їх можна застосовувати при болі у мʼязах та для інших типів больових синдромів.

3. Імпульсний — працює завдяки електриці. Моделі цього типу провокують скорочення та розслаблення мʼязів, у результаті чого в тканинах покращується кровообіг і лімфоток.

4. Ручний — це деревʼяні або пластикові конструкції, які широко використовують для різноманітного домашнього та професійного масажу. За допомогою подібного знаряддя можна позбутися болю в спині, мʼязах. Недоліком приладів вважається необхідність напружуватися під час масажу. Адже коли масаж робить хтось інший, відчуття значно приємніші.

 

Переваги домашніх масажерів

 

Буває важко виділити час на відвідування масажного кабінету. Та й у гарного майстра не завжди є вільне віконце, щоб прийняти вас саме тоді, коли вам зручно. Крім того, послуги професійного масажиста не дешеві.

 

Маючи власний прилад, масаж можна робити тоді, коли заманеться. Якщо придбати домашній масажер в інтернет-магазині Алло у Харкові, то задоволення від масажу можна отримувати щодня. Крім того, вдома необов'язково робити самомасаж, адже вам можуть допомогти в цьому члени родини.

 

Переваги використання домашніх масажерів:

 

— під час процедури можна займатися домашніми справами, дивитися телевізор або читати;

— можна вибрати потужність і зону процедури;

— регулярні процедури відчутно покращують самопочуття;

— домашній масажер не займає багато місця у помешканні.

 

Перед використанням приладів потрібно прочитати інструкцію. Обовʼязково звертайте увагу на пункти, де йдеться про протипоказання. Якщо вам потрібне знаряддя для реабілітації після травми, порадьтеся з лікарем щодо вибору типу й моделі домашнього масажеру.

 

Источник