Якщо розірвати ланцюжки постачання армії РФ, окупантів можна буде «виморозити» – ЗСУ


Якщо розірвати ланцюжки постачання армії РФ, окупантів можна буде "виморозити" – ЗСУ

Фото — Facebook Генеральний штаб ЗСУ

Сезонне похолодання у поєднанні з атаками на логістичні ланцюжки армії окупантів дозволить «виморозити» росіян з України. Про це в ефірі телемарафону сказав голова служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Погода неминуче внесе корективи під час бойових дій. Початок дощів зменшить застосування росіянами як авіації, так і ударних дронів, сказав представник ЗСУ.

Водночас основним завданням військові зараз вважають переривання каналів постачання та непридатність логістичних систем між тилом російських окупантів і фронтовими частинами.

«Якщо це вдасться, я думаю, за допомогою погоди, дощів та морозів, ми їх виморозимо», – сказав Фітьо.

  • Сьогодні командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр Сирський підтвердив активізацію росіян біля Бахмута.
  • Протягом останніх п’яти тижнів Росія наступає на Авдіївку, намагаючись оточити місто з півночі та півдня, тоді як на Бахмутському напрямку здебільшого наступали українські війська. У середині жовтня українським підрозділам удалося на деяких ділянках зайти за залізницю між Бахмутом та Горлівкою.
  • За даними на ранок 12 листопада, з початку повномасштабної війни в Україні втрати Росії в особовому складі вже перевищили 311 000 окупантів.

Читайте також: Межі немає. Втрати російської армії перевищили 300 000 – чому це не зупиняє РФ

Джерело

Новости Чернигова