Ічнянські працівники культури активно займаються волонтерською діяльністю

  29   0

Коли говорять гармати – музи не мовчать. Такий девіз у ічнянських працівників культури, робота яких від початку війни змінилася докорінно.

Ні, вони не полишили акторські ролі і не припинили зйомки короткометражок та кліпів, просто тема стала іншою – болючою і глибокою. А ще левову частину їх праці нині займає волонтерство. Вони несуть своє мистецтво в маси, і цим допомагають збирати кошти для ЗСУ, та підіймають бойовий дух українцям.

Серія благодійних концертів, організованих ічнянськими працівниками культури, прогриміла на всю Ічнянщину. Під час яких було зібрано 140 тисяч грн. А ще з концертними виступами ЦКІДІвці відвідали наших захисників, які несуть службу на кордоні з Сумщиною, аби морально підтримати хлопців та підняти бойовий дух.

Просто зараз на сцені центру культури і дозвілля ічнянські актори ставлять виставу «За двома зайцями». Найхаризматичніше грає Проня. А ось пані Ніна грає роль Лимарихи. До театру всією душею прикипіла ще з дитинства.

ЦКІДівці – це актори від Бога, грають від душі, наче життя на сцені проживають. Тут навіть реквізити натуральні. Актори діляться — гра в театрі допомагає відволіктися від страшних реалій війни не лише їм, але і глядачам, неабияк лікує душу.

Міська влада Ічні пишається працівниками культури, які навіть у важку хвилину можуть організувати феєричне дійство всеукраїнського масштабу.

У день свого професійного свята працівники культури мріють лише про одне – наступний день культури відзначати вже під мирним небом у незалежній Україні.

Джерело