Єрмак обговорив участь України у саміті Африканського Союзу із радником президента ПАР

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів телефонну розмову з радником очільника Південно-Африканської Республіки з питань національної безпеки Сідні Муфамаді. Про це повідомили в Офісі глави держави, передає УНН.

Деталі

Сторони обговорили підготовку до наступної зустрічі радників із питань національної безпеки щодо відновлення сталого та справедливого миру на основі Української формули миру.

Андрій Єрмак наголосив, що Україна зацікавлена в участі у наступному саміті Африканського Союзу, що відбудеться в лютому 2024 року в Ефіопії.

Керівник Офісу Глави держави висловив сподівання, що новопризначений Посол ПАР в Україні, який сьогодні вручив вірчі грамоти Президентові Володимиру Зеленському, буде так само активно, як і його попередник, залучений до роботи над реалізацією Української формули миру.

Цитата

«Ціную вашу особисту підтримку в залученні африканських країн до просування Української формули миру. Ми цінуємо приєднання Південно-Африканської Республіки до кількох робочих груп щодо Формули миру. Дякую за готовність приєднатися до робочої групи № 9 – щодо запобігання ескалації та повторенню агресії», – зазначив він.

Андрій Єрмак іще раз подякував Сідні Муфамаді за активну участь у всіх зустрічах на рівні радників із питань національної безпеки, що відбулися в Данії, Саудівській Аравії та нещодавно на Мальті.

Також відзначив регулярний діалог із Сідні Муфамаді – попередня розмова з ним відбулася тиждень тому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба: Україна прагне відновити відносини з Африкою, які втратила наприкінці 1990-х

Джерело: УНН

Новости Чернигова