Інгредієнти в складі вологого корму для собак: що потрібно знати власникам?

Собачий корм може складатися з різних інгредієнтів. Господарям варто розбиратися в складі, щоб потурбуватися про здорове почуття та зовнішній вигляд свого улюбленця. Реакція організму на неякісний корм може відбутися не одразу, тому неналежне харчування можна помітити лише з часом.

Відповідальний підхід до харчування, який базується на особливостях тварини, дозволить запобігти багатьом проблемам у майбутньому. Крім того, важливі не тільки інгредієнти, але й правильний режим годування. Використовуйте один і той же корм, таку ж миску, час та місце, оскільки такий метод дозволить тварині звикнути до певного харчування та правил.

Ознайомитись з широким асортиментом вологого корму для собак Оптіміл та замовити якісний раціон для вашого улюбленця можна за посиланням https://optimeal.ua/category/sobaki/goduvannia/vologi-kormi.

Що таке вологий корм для собак?

 

Вологі корми відрізняються від сухих певними особливостями. Вони містять велику кількість вологи, зазвичай близько 75-85%. Цей тип харчування може являти собою консервовану їжу у різному вигляді та містити м'ясо, рибу, овочі чи інші складові.

Основна особливість вологого корму — це його високий рівень вологості. Це позитивно відображається на собаках з проблемами з гідратацією (споживанням води), а також тих, які не споживають достатньої кількості води. Крім того, вологий корм може бути особливо привабливим для тварин зі змінним апетитом або з хворобами стравоходу, оскільки його текстура та аромат можуть стимулювати апетит. Отримати максимальну користь від такого раціону можна, правильно сформувавши порції та коректно розділивши їх протягом дня. Залежно від віку, кількість щоденних порцій збільшують, або ж, навпаки, зменшують.

Переваги вологого корму

 

Недарма вологі корми популярні серед покупців. Вони підходять для різних порід та віку. Виділимо основні переваги такого варіанту раціону:

— Легке перетравлення, що позитивно відображається на самопочутті тварини та її здоров’ї.

— Багато корисних елементів у високоякісному вологому кормі дозволяють собаці займатися активностями та почувати себе бадьоро. Залежно від віку та інших характеристик, Optimeal пропонує різні лінійки, які містять вітаміни та мінерали для різних потреб.

— Більше протеїну, який сприяє росту, розвитку та функціонуванню м’язів та інших тканин.

— Приємний смак, який оцінить ваш улюбленець. Вологий корм не тільки добре смакує, але й має кращу текстуру та запах в порівнянні з іншими видами харчування (наприклад, з сухим кормом).

— Вагомою перевагою є велика кількість вуглеводів, яка позитивно впливає на активність та самопочуття тварини.

Як кожен інгредієнт впливає на самопочуття собаки?

 

Кожен інгредієнт вологого корму відіграє важливу роль у самопочутті собаки. Ось деякі з найпоширеніших інгредієнтів та їх вплив:

1. М'ясо. Багато брендів вологого корму містять м'ясо як основний інгредієнт. Відповідна дієта з високим вмістом м'яса може підтримувати м'язову масу та забезпечувати собаку необхідними білками та іншими поживними речовинами.

2. Овочі та фрукти. Додавання овочів та фруктів до вологого корму може захищати улюбленця від недуг та забезпечувати його організм необхідними вітамінами та мінералами.

3. Зернобобові. Ці інгредієнти можуть додавати собаці енергії та насичувати її важливими поживними речовинами, такими як білки та вуглеводи.

4 Риба. Риба містить Омега-3 жирні кислоти, які допомагають підтримувати здоров'я шкіри та шерсті.

Висновки

 

Вологий корм складається з різних інгредієнтів. Його можна використовувати як основне харчування, або додаткове. Якщо ви сумніваєтесь щодо певних особливостей налаштування раціону, краще звернутися за консультацією до ветеринара.

Крім того, вологий корм буває лікувальним. Тобто, він спрямований на розв’язання певної проблеми або націлений на підтримання здорового самопочуття тварини. Лікувальні корми варто використовувати тільки після призначення фахівцем. Наприклад, його можуть прописати через захворювання шлунково-кишкового тракту, сечовивідних шляхів і т.д.

Якщо ви знаходитесь в пошуках якісного корму, зверніть увагу на продукцію Optimeal. Відповідальний підхід до виробництва та контроль на всіх етапах позитивно відображається на кінцевому результаті. Їх корми мають попит серед власників собак, а компанія продовжує розвиватися та пропонувати нові рішення у сфері харчування улюбленців з 2013 року.

Источник

Новости Чернигова