iPhone15 Plus: ключові переваги новинки

Смартфон iPhone 15 Plus привертає увагу великим дисплеєм, тонким корпусом з алюмінієво-скляним відблиском, хорошою ергономікою. Водночас високі естетичні якості — не єдина перевага моделі, адже гаджет поєднує продуктивний і енергоощадний процесор, професійні характеристики камер, удосконалену автономність. Тому ці особливості слід розглянути детально, щоб з’ясувати, для якого користувача iPhone 15 Plus стане корисним помічником.

 

Характеристики процесора й пам’яті

 

Смартфон отримав 64-бітний чипсет A16 Bionic із 6 ядрами, який являє собою систему на кристалі. Надає iPhone 15 Plus такі переваги як прискорене відтворення ігор навіть з інтенсивною графікою, завантаження застосунків, збільшену автономність й енергоефективність. Використовуючи Айфон 15 Плюс, можна отримувати задоволення від фотографування, перегляду відеороликів, графічного дизайну.

 

Обсяг оперативної пам’яті залишається незмінним і становить 6 ГБ. Що стосується вбудованої пам’яті, покупцям пропонують такі варіанти:

 

128 ГБ — цього обсягу цілком достатньо для повсякденного використання соцмереж, месенджерів, фотографування та читання електронних документів.

256 ГБ — розширені можливості, якщо порівнювати із попереднім показником, забезпечать збереження більшої кількості фото- і відеоконтенту, а також перегляд 1-2 завантажених фільмів.

512 ГБ — смартфон із таким обсягом вбудованої пам’яті знадобиться користувачам, які захоплюються світом відеоігор, графічним дизайном і блогінгом.

 

Вибираючи смартфон з урахуванням характеристик пам’яті, рекомендується враховувати, для яких саме занять використовуватиметься гаджет.

 

Дисплей із великими кутами огляду та реалістичним відтворенням кольорів

 

Смартфон iPhone 15 Plus отримав «Динамічний острів» на дисплеї Retina XDR з частотою оновлення до 60 ГГц. Ступінь яскравості екрана при сонячних променях збільшена вдвічі, до 2000 ніт. Це дає змогу більш комфортно користуватися смартфоном навіть при інтенсивному освітленні. Діагональ дисплея складає 6,7 дюйма, тому гаджет відмінно підійде для зручного перегляду відео та геймінгу. Екран обрамлений ультратонкою рамкою. Додаткове керамічне покриття посилює захист від подряпин.

 

Широкі можливості камер

 

Основною перевагою фото- та відеознімання на iPhone 15 Plus стало те, що головна камера набула 48 Мп, що стало її апгрейдом. Це значно розширило можливості професійного фотознімання. До того ж камера одержала трикратний зум, що покращило масштабування.

 

Ширококутна камера 12 Мп для пейзажного фотознімання та телефото камера 12 Мп зроблять фотоконтент реалістичним. Серед важливих переваг слід виділити значну деталізацію зображення навіть за умови недостатнього освітлення та розширені можливості портретного знімання. Смартфон iPhone 15 Plus запропонований у 5 варіантах кольорів: рожевому, зеленому, жовтому, блакитному, чорному.

 

Источник

Новости Чернигова