Історія 13-річної породіллі: мама навчається в 9 класі, тату дали умовно, а дитина вже починає ходити

Багато українців пам'ятає історію 13-річної породіллі Наташі Лялькової, яка 17 жовтня 2021 року народила доньку Поліну.

 

Батьком дитини став 17-річний Сергій Коцюба. На нього завели кримінальну справу з приводу зґвалтування неповнолітньої.

 

Як живуть молоді батьки тепер дізнавайтесь з матеріалу газети «Вісник Ч».

 

Рік тому Наташа, її мати Людмила з молодшими дітьми: семирічною Танею, чотирирічною Любою і дворічним Колею та Сергій Коцюба переїхали з Дроздівки, що на Куликівшині, у Городище, на Меншину. Узяли хату на виплату.

 

У серпні Наташі Дядьковій виповнилося 14 років. Сергію — 18, Полінці в жовтні буде рік. У війну всі вони залишались у Городищі.

 

— Сергій записав дитину на себе, чи Наташа — мати-одиначка?

 

«Записав. І зареєстрував за місцем свого проживання, у Городищі. Він же звідси родом. Матір'ю-одиначкою Наташа не буде. Але шлюбного віку вона ще не досягла. (Шлюбний вік в Україні — з 18 років. Реєстрація шлюбу до 18 — тільки через суд). Ми в них були, зараз частіше вони до нас ходять За гуманітаркою, допомогу оформлювали. Ні разу напідпитку їх не бачила», – підтвердила староста Городища Тетяна Мищенко.

 

За словами бабусі Людмили Дядькової, у них усе добре:

 

«Не голодні, не голі й не босі. Хата вже своя, заплатили 21 тисячу гривень, викупили її повністю. Збираю документи на оформлення. Нікуди зі своєї хати їхати не збираємося.

 

На вечерю сьогодні картопля тушкована з м'ясом. Мої дівчата без м'яса не їдять. Або риба, або котлетки. Продукти в мене є. Усе літо заробляла по людях і осінню ще підробляла, холодильник забитий. Городу садили 10 соток, копаємо потихеньку. Хазяйства трохи: коза і четверо курей.

 

Свердловину пробурили. Уже і вода є в хаті. Будемо насосну станцію встановлювати в шахту. Усе — із станцією, з копанням свердловини — 11-12 тисяч. Шість тисяч — одна тільки станція. Пральна машинка є».

 

— Сергій Наташі з дитиною допомагає?

 

«Аякже. Перший внесок за цю хату він дав. Де заробить, несе в сім'ю. Худобу пас, у фермера попрацював.

 

Зараз дояр на фермі підприємства «Авангард» у Мені. Пару тижнів, як оформився. Начальство Сірьожку хвалить. Він не п’є. Узяли з офіційним оформленням Уже і аванс був. Заробляє 800 гривень за день. Механічна дойка. За ранок у нього поручається надоїти 1200 літрів. Працює без вихідних поки що».

 

— Чим суд закінчився?

 

«Дали два роки умовно. Зразу три хотіли. Перше судове засідання було до війни (до 24 лютого). Наступне мало бути в той час, коли в нас почалися бойові дії. Відмінили. Було після війни. Ми не їздили, адвокат подав заявку і потім нам передали рішення суду. Претензій ми до Сергія не маємо. Ну, посадити можна, а смисл?».

 

Полінці через місяць виповниться рік. Починає ходити.

 

«Ну, як ходить, — два кроки, і на жопку. Поки що тільки за руку або по диванчику. А так — на колінця, і по хаті. Шустра, як і її мама А зовні — вилитий папа», – розказує про внучку молода бабуся.

 

— Наташа навчається? В якому класі?

 

«У 9-й перейшла. Нормально закінчила восьмий (це коли народилась Полінка, потім почалася війна – ред.,). Атестували ж. Училася екстерном. У цьому навчальному році буде їздити в синявську школу (у сусіднє село). День

— очно, день — онлайн. Шкільний автобус о 8.30 забиратиме, через день: раз молодших, другий раз старших».

 

— Закінчить 9-й клас, а далі?

 

«Учитися піде. Куди — не знає, ще думає. З дитиною я сидітиму, хай отримує освіту».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОЛОГИ БЕЗ УСКЛАДНЕНЬ: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ 13-РІЧНА ДІВЧИНКА НАРОДИЛА ДИТИНУ

 

«Зауваження, звичайно, є. Але ж тримаємо на контролі. Коли лаємо, коли хвалимо. Гуманітаркою їх забезпечуємо», –сказала начальниця служби у справах дітей Менської міської ради Олена Васильчук.

 

Джерело – газета «Вісник Ч», Gorod.cn.ua

 

 

 

Источник

Новости Чернигова