Із 1-го червня стартує сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

Першого червня року закінчується нерестова заборона на вилов риби на річках Дніпро та Сож.

 

Про це повідомляє Гаряча лінія Чернігівського рибоохоронного патруля на своїй сторінці у Facebook.

 

У відомстві нагадують, що дозволено рибалити на водоймах загального користування — з берега або з човна (до 15 червня включно — без мотора), вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п'яти на рибалку та спінінгом.

 

Підводним полюванням можна займатися за допомогою гарпунної рушниці без застосування аквалангів та інших автономних дихальних приладів при наявності посвідчення підводного мисливця.

 

Заборонений вилов риби із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї, промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудженням гаток, запруд та спусканням води з рибогосподарських водойм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ «ЛЮБИТЕЛІ ЛЕГКОДОСТУПНОЇ РИБИ» ВИЛОВЛЮВАЛИ КОРОПА, ЯКОГО ДНЯМИ ВСЕЛИЛИ У СТРИЖЕНЬ

 

Добова норма вилову риби на одну особу становить 3 кг. Рибу можна ловити лише дозволених розмірів: сом – від 70 см, судак – від 42 см, білий амур, товстолоб – від 40 см, сазан, щука – від 35 см, лящ – від 32 см, білизна – від 30 см, короп – від 25 см, головень, чехоня – від 24 см, синець – від 22 см, лин – від 20 см, плітка – від 18 см.

 

Довідково:

 

Триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів в районі контролю Чернігівського рибоохоронного патруля до: 9 червня (включно) — у всіх водосховищах, до 29 червня (включно) — у придатковій системі водойм (озера, протоки, гирла та ін.). Раків ловити заборонено до 29 червня (включно).

 

Фото — ілюстративне.

 

Источник