Як та де знайти гроші швидко: 4 простих способи

Життя повне несподіванок, а тому трапитись може будь-що. Одна із розповсюджених проблем 21 століття — нестача грошових коштів. Як не крути, без грошей в наш час нікуди, а тому шукати розв’язання цієї проблеми варто вже зараз. Ділимось порадами та способами швидкого отримання коштів.

Оформлення кредиту

Найшвидший варіант. Достатньо визначитись з метою кредиту (покупки, купівля житла чи авто, оплата навчання тощо), обрати відповідний продукт, заповнити заявку в банку та отримати гроші в разі погодження. Водночас кредит — це боргове зобов’язання: після отримання позики ви повинні будете щомісяця (або з іншою періодичністю) вносити платежі та гасити борг, сплачуючи відсотки.

Кредит онлайн від Ідея Банк — це до 500 тисяч гривень готівкою на картку. Вже за 1 хвилину після відправлення заявки банк сформує попереднє рішення. Для отримання потрібен лише паспорт та ІПН. Деталі — ideabank.ua/uk/kredut-online.

Переваги: швидкість отримання, збереження майна (не потрібно продавати), комфортні відсотки (в банках).

Недоліки: переплата у вигляді відсотків, ризик боргової ями, штрафи та пеня за порушення умов договору.

Продаж цінних речей

Маєте золоті прикраси, які давно не надягаєте, чи техніку, з якою готові попрощатись? Так, інший спосіб отримання коштів — продаж власних речей. Це може бути як техніка та цінні метали, так і звичайний одяг чи меблі. Популярні товари типу iPhone, прикрас Pandora чи годинників Casio продаються швидше, а ось на б/в одяг невідомих брендів можна не знайти покупців навіть за місяці. Продати речі можна як офлайн, так і онлайн, розмістивши оголошення на маркетплейсах.

Переваги: без боргових зобов’язань, без переплати та додаткових витрат.

Недоліки: можливий як швидкий, так і довготривалий продаж, необхідність «попрощатись» із речами, продаж як правило за меншу ціну, ніж фактична вартість товару.

Позика у близьких/рідних

Не готові брати кредит та продавати цінні речі? Альтернатива — позичання грошей у знайомих, близьких або рідних людей. Спосіб спрацює, якщо у вас в оточенні є люди, які мають вільні кошти у потрібному вам розмірі та готові позичити їх вам. Достатньо попросити, отримати гроші та повернути позику в обумовлену дату.

Переваги: швидкість отримання, без переплати відсотків, без втрати цінних речей.

Недоліки: залежність від рішень інших, необхідність просити та розповідати про ситуацію, що склалась, відповідальність та боргові зобов’язання перед близькими.

Підробіток

Варіант для тих, хто має вільний час та може зробити щось, чого потребують люди, за винагороду: написати статтю чи студентську роботу, організувати доставлення меблів, підвезти пасажирів на авто тощо.

Переваги: без боргів, без витрат, без продажу цінних речей, без інформування інших про власний фінансовий стан.

Недоліки: швидкість отримання — від кількох годин до днів/тижнів, складність пошуку замовлень, висока конкуренція, потреба у наявності вільного часу, навичок і вмінь, витрата часу та сил.

Новости Чернигова