Як знайти роботу в Польщі без досвіду роботи

Як знайти роботу в Польщі без досвіду роботи

Статистика показує, що більше українців готові переїхати до Польщі на роботу, ніж було у 2022 році. Більше половини трудових мігрантів планують залишитися в Польщі. Це пов’язано з тим, що польський уряд щороку спрощує систему працевлаштування для українських трудових мігрантів.

Існує багато способів знайти роботу в Польщі. Якщо ви готові виділити час на проходження всіх етапів працевлаштування, ви  зможете гарантовано отримати роботу в Польщі. Проте дуже важливо знати всі особливості роботи за кордоном, щоб не стати жертвою шахрайства та недобросовісних роботодавців. У цій статті ми розповімо про те, як знайти роботу в Польщі без досвіду та виїхати туди на заробітки.

Де шукати роботу?

Є кілька способів знайти роботу в Польщі:

  • через польські аутстафінгові компанії
  • через знайомих заробітчан
  • на польських сайтах з працевлаштування
  • через оголошення в газетах
  • через українські компанії, що надають послуги з працевлаштування в Польщі

Всі ці способи доступні для всіх українців, але вони відрізняються тривалістю пошуку роботи та кількістю грошей, які будуть витрачені на кожен спосіб. Вакансії в Польщі без досвіду розміщуються на біржових платформах постійно, оновлюються, тому проблем із пошуком не повинно бути. Робота в Польщі вакансії Top Staff є одним з найпопулярніших запитів серед українців після повномасштабного вторгнення росії до України.

Як перевірити роботодавця в Польщі?

Як перевірити роботодавця в Польщі?

Якщо вам необхідна робота в Польщі без досвіду роботи, то в першу чергу треба перевірити статус обраного роботодавця. Це зробити досить просто. Кожна польська компанія, яка легально працевлаштовує іноземців, є платником податків. Відповідно, ця фірма зареєстрована в національному судовому реєстрі, а також має індивідуальний податковий номер.

KRS та NIP можна знайти на офіційному сайті роботодавця або запитати безпосередньо у його представника.

  • KRS — це державний судовий реєстр юридичних осіб в Польщі, в якому реєструються комерційні підприємства, фірми, фонди, професійні та громадські організації. Реєстр надає детальну інформацію про правовий статус компанії, за яким можна перевірити власників компанії, посадових осіб компанії, перелік офіційних видів діяльності. Він також містить офіційну фінансову звітність та інформацію про неплатоспроможність юридичних осіб, несплачені борги, ліквідацію або банкрутство.
  • NIP — польський податковий номер. Складається з 10 цифр і видається як польським громадянам, так і компаніям, що належать іншим країнам, але діють на території Польщі. Без NIP неможливо сплачувати податки. Ви не можете офіційно працевлаштуватися на фірму або до роботодавця, який не має податкового номера.

Тепер ви знаєте, що існує кілька способів пошуку роботи в Польщі та як працевлаштуватися в Польщі без досвіду. Вибір того чи іншого способу залежить від шукача роботи, його місцезнаходження та здібностей. Звичайно, набагато легше знайти роботу в Польщі, якщо ви вже там працюєте. Але не варто впадати у відчай, якщо ви перебуваєте в Україні і думаєте, як знайти роботу в Польщі. Компанія Top Staff з працевлаштування, допоможе вам знайти роботу та поїхати до Польщі. Головне — добре орієнтуватися в системі працевлаштування за кордоном і вміти перевіряти компанії роботодавця.

Новости Чернигова