Жителі прикордонних сіл Чернігівщини отримали продуктові набори від Благодійного фонду «Надія»

Після того, як ЗСУ звільнили Чернігівську область від окупантів, росіяни продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти з артилерії та мінометів. Тут залишаються люди, які, попри постійну загрозу та труднощі з постачанням продуктів, прийняли рішення не покидати свої домівки.

 

«У мене троє діток – наймолодшому 2 роки, донці 4 роки та старшому сину 9 років. Ми народилися в селі Гірськ, тут і залишаємось. Це дуже страшно, коли в тебе є діти і тривають обстріли, але ми сподіваємось на краще», — зазначила жителька села Гірськ Альона Черняк.

 

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» спільно з «Razom for Ukraine» реалізовують проєкт, в рамках якого сотні продуктових наборів доставляється до населених пунктів Сновської та Семенівської територіальних громад Чернігівщини.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «НАДІЯ» НАДАВ ДОПОМОГУ ЛІКАРНЯМ ХЕРСОНУ. ФОТО

 

Загалом в рамках проєкту було доставлено майже 3500 кг їжі до 675 людей до населених пунктів, які потерпають від обстрілів, зокрема Хрінівка, Клюси, Гірськ, Мощанка та Хоробичі.

 

Під час таких поїздок місцеві жителі розповідають про життя на лінії вогню.

 

«У нас багато людей залишається у своїх домівках, село живе. Ми чекаємо на підтримку і дуже вдячні, що нас не забувають. Цього пакунку вистачить на місяць», — говорить місцева жителька села Гірськ Людмила Дороженко, яка отримала допомогу.

 

За словами Сергія Теплякова, це не перша поїздка на Чернігівщину в рамках проєкту з «Razom for Ukraine».

 

 

«Ми відвідуємо прикордонні села і міста, в яких через війну було пошкоджено або навіть зруйновано інфраструктуру та логістичні шляхи. Під час кожної такої поїздки ми бачимо, як важливо людям відчувати, що вони не самі зі своїми труднощами. Їх життя тут і ми повинні їх підтримувати. Разом зі своїми партнерами ми допомагаємо селам прикордоння Чернігівщини і продовжуватимемо це робити стільки, скільки буде потрібно», — Сергій Тепляков.

 

Источник

Новости Чернигова