Жителька Ніжина відсвяткувала свій 104 день народження. Фото

Фотоколаж uezd.com.ua

6 грудня відсвяткувала свій 104 День Народження Гриценко Катерина Павлівна. Жінка з дуже цікавою долею. Її рід дуже відомий, працьовитий, дружній, багато довгожителів. Катерина Павлівна, педагог від бога, більше 30 років пропрацювала в «Ніжинському фаховому коледжі культури і мистецтва імені Марії Заньковецької».

Її любили учні, колеги. Для друзів, сусідів завжди була і є мудрою порадницею. Це жінка-епоха.

Вона пам’ятає всі події 20 століття, коментує їх, має свою точку зору. А сьогодні вона уважно стежить за подіями в Україні, дуже переживає за бійців, бо там і її онук. Вона не може зрозуміти, як в 21 столітті може бути присутній такий тероризм від сусіда. В цей день до іменинниці завітало багато гостей, телефон не вщухав. Її вітали діти, онуки, рідні, діти друзів, колеги, сусіди.

Привітав Катерину Павлівна міський голова, вони знайомі і люблять спілкуватись. Всім гостям було запропоновано багато страв, але особливий був холодець, який іменинниці готує уже більше 80 років. Це дуже смачно.

Тож від громади міста, від депутатського корпусу, від ветеранів зичим Катерині Павлівні здоров’я, радіти успіхам онуків, правнуків, дочекатись Перемоги, а ми будем поряд завжди.

Людмила Величко, голова Ніжинської міської організації ветеранів України

Ніжин.City

Источник

Новости Чернигова