Життєствердні дерева життя розквітли на новому календарі української художниці Олесі Вакуленко

08 лютого 2024 р.   29   0

Життєствердні дерева життя, сповнені потужної життєдайної сили, розквітли на новому календарі знаної української художниці Олесі Вакуленко. Попри шалену завантаженість роботою та клопотами материнства, мисткиня таки видала цей шедевр. На який поціновувачі її творчості чекали довгих два роки. Лесин маленький натхненник і помічник Ясик навіть під час інтерв’ю підтримує матусю.

Дерева життя малювали ще тисячі років до нас на трипільському посуді і малюватимуть ще багато поколінь після нас, каже художниця. Дерева життя – то є символ світової гармонії. І особливо емоційно таке мистецтво цінується у часи великих випробувань.

Кожну з 12-ти ілюстрацій, Олеся малювала спеціально під календар і то дуже клопітка праця.

Родзинкою цьогорічного календаря є не лишень дерева життя, а й візитівка Лесиної творчості – її фірмові антистрес-розмальовки. Усі свої антистрес розмальовки Олеся Вакуленко створює за мотивами українського народного мистецтва і саме цим вони є унікальними. Бо раніше такого ніхто не робив, резюмує художниця. Тож, кожне дерево життя, яке в календарі символізує один з місяців, кожна людина може наповнити своїми барвами.

Вартість календаря під символічною назвою «дерево життя» – 350 грн. І його можна замовити у мисткині. Аби протягом року насолоджуватися її унікальним мистецтвом і при цьому ще й знімати стрес. А поки ми знімали сюжет Лесин натхненник і помічник солодко заснув у мами на колінах. Аби набратися сил для нових шедеврів.

Джерело

Новости Чернигова