Кабмін дозволив Комісії з азартних ігор ініціювати санкції проти Росії


Кабмін дозволив Комісії з азартних ігор ініціювати санкції проти Росії

Фото: depositphotos.com

Кабінет міністрів дозволив Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) ініціювати санкції та подавати їх на розгляд РНБО. Про це повідомляє пресслужба КРАІЛ із посиланням на відповідну постанову Кабміну.

КРАІЛ отримала можливість подавати свої пропозиції щодо санкцій з 3 лютого.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Telegram: коротко про важливе

«Відтепер КРАІЛ відповідно до покладених на неї завдань здійснює підготовку та подання Кабміну пропозицій щодо застосування, скасування та внесення змін до санкцій, які вносить уряд на розгляд РНБО, і бере участь у формуванні, реалізації та моніторингу ефективності державної санкційної політики», – йдеться у постанові.

Комісія ініціюватиме санкції виключно у межах своєї компетенції, тобто у сфері грального бізнесу.

Законодавство України про азартні ігри забороняє видавати ліцензії на ведення грального бізнесу компаніям, якщо є документальне підтвердження факту контролю за діяльністю ліцензіата з боку держави-агресора.

Раніше КРАІЛ видавала ліцензії на основі документів, наданих претендентом. Для перевірки зв’язків ліцензіата з Росією, Комісія надсилала запити до правоохоронних органів і лише після отримання підтверджень анулювала ліцензії.

  • 27 серпня 2022 року КРАІЛ не знайшла підстав для анулювання ліцензії 1xBet. Лише у вересні КРАІЛ анулювала ліцензію 1xBet після підтвердження зв’язку букмекера з Росією.
  • 14 грудня КРАІЛ анулювала ліцензії трьом онлайн-казино та букмекеру через зв’язок з Росією.
  • 6 лютого 2023 року Зеленський підписав закон про позбавлення податкових пільг для грального бізнесу.

Приєднуйтесь до нас у Facebook та беріть участь у дискусіях

Джерело