Кабмін постановив використання поняття «румунська мова» замість «молдовська мова»

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Уряд України ухвалив рішення про використання в Україні поняття «румунська мова» замість поняття «молдовська мова». Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України, передає УНН.

Деталі

Наразі триває робота щодо приведення у відповідність до цього рішення чинного законодавства України, що включає багато внутрішніх нормативно-правових актів.

Цитата

«Окремо зауважуємо, що всі подальші акти уряду будуть прийматися з урахуванням домовленостей. А всі державні службовці, які допускатимуть порушення рішення уряду, будуть нести дисциплінарну відповідальність», — ідеться в повідомленні.

Доповнення

Факти, зазначені у ЗМІ, щодо надрукованих підручників стосуються примірників, затверджених до друку в травні цього року.

Основний тираж цих підручників був надрукований ще влітку, до прийняття рішення про невикористання поняття «молдовська мова».

«Сьогодні Міністерство освіти і науки України зупинило будь-який додатковий друк цих підручників. А також розробляє механізм заміни раніше надрукованих примірників підручниками румунською мовою», — ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна відмовилась від терміну «молдовська мова»

Джерело: УНН

Новости Чернигова