Каліфорнія: історія та особливості таких ролів

Суші – це величезна різноманітність страв, які стали невід’ємною частиною не тільки японської культури, а й кулінарних традицій мешканців усього світу, включаючи й Україну. Від корпоративу до звичайних вихідних перед телевізором – суші зараз трапляються повсюдно. І основна причина такої популярності полягає у винаході Каліфорнії у 70-х роках минулого століття.

У чому полягає секрет популярності Каліфорнії

Хоча зараз такі роли виступають обличчям світу суші, вигадали їх саме в США. Японські ресторани почали активно відкриватись в Америці ще з початку ХХ століття. Але традиційні суші не користувалися особливою популярністю через незвичний смак водоростей та сирої риби. Один американський кухар японського походження пішов на невелику хитрість. Він трохи змінив рецепт класичних ролів. Каліфорнія має кілька важливих відмінностей від маки:

• норі ховають усередині, щоб відвідувачі насамперед відчували смак соковитого рису, а не твердих водоростей;

• зверху страву прикрашають ікрою летючої риби або кунжутом – це надає суші додаткової привабливості та цікавого смаку;

• у начинку обов’язково кладуть огірок чи авокадо для свіжості.

Класичний рецепт передбачає використання як начинку крабового м’яса, але зараз зустрічається Каліфорнія і з різними видами риби.

Темпура – новий погляд на звичну страву

Традиційна Каліфорнія, як більшість інших ролів, передбачає ніякої термічної обробки. Але останнім часом популярністю почали користуватися темпура — суші, які вмочують у пікантний кляр, а потім смажать у фритюрі. Саме Каліфорнію використовують для таких цілей найчастіше. Готові суші виходять дуже цікавими та з оригінальною скоринкою.

Як спробувати найкращу Каліфорнію у Чернігові

Приготувати ідеальну Каліфорнію складно. Тут потрібно і правильні інгредієнти підібрати, і довго практикуватися. Але насолодитися смаком чудових ролів жителі Чернігова можуть і без будь-яких зусиль. Достатньо перейти на сайт https://chernigiv.sushi-master.ua/menu/californii, оформити замовлення і улюблені суші привезуть прямо до вас додому або в офіс. Клієнти мережі ресторанів Sushi Master отримують такі переваги:

• доступні ціни;

• безліч акцій та знижок;

• можливість доставки точно до вказаного часу, якщо зробити замовлення наперед;

• кілька способів оплати;

• безкоштовна доставка при покупці від певної суми.

Топова Каліфорнія завжди знаходиться на відстані одного дзвінка!