Карантинна поліція. Чернігівські правоохоронці посилили тиск на підприємців

Чернігівська поліція збільшила кількість рейдових груп, які перевіряють дотримання карантинних обмежень. Про це зізналися у ГНУП у Чернігівській області.

Дотримання карантинних норм на Чернігівщині перевіряють спеціальні рейдові групи. До їх складу увійшли поліцейські, співробітники Держпродспоживслужби та громадських формувань.

За словами заступника начальника управління превентивної діяльності Андрія Зеляка, 15 листопада на території Чернігівської області поліцейські склали 30 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень. 

Протоколи складалися переважно на керуючих суб’єктами господарювання (ресторани, кафе, бари тощо), які порушили вимоги постанови Кабінету міністрів №641 (зміни від 11 листопада 2020 року)

Найбільше підприємців, які вирішили не виконувати вимоги так званого «карантину вихідного дня» і працювати у звичайному режимі, поліцейські виявили у Ніжині та Чернігові.

Загалом з початку дії карантину складено 929 протоколів за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу від 17 до 34 тисяч гривень для громадян та до 170 тисяч гривень для посадових осіб.

ГУНП в Чернігівській області

Источник

Новости Чернигова