Керівництво міжнародного проєкту завітало у прилуцький молодіжний простір «Думка»

02 травня 2024 р.   42   0

Прилуки продовжують роботу у проекті з планування відновлення на місцевому рівні. Прилуцька громада, одна з десяти, бере участь у цій ініціативі, яку реалізує міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури. Партнерську підтримку надає ПРООН та уряд Японії. Головний результат роботи у проекті – створення плану розвитку та відновлення.

Всього до плану розвитку та відновлення Прилуцької громади додано 110 пропозицій. До стратегічного документу увійшло і 37 проектних заявок, направлених на розвиток молодіжного середовища, спорту, соціальної та освітньої сфер, зокрема реконструкція території Центру молоді.

Безпосередньо на об’єкті побувала моніторингова комісія у складі якої спеціаліст з залучення молоді та соціальної згуртованості, аналітик з питань комунікацій та програмний спеціаліст, керівник групи проектів демократичного урядування.

Вони оцінили важливість наявності молодіжного простору, якій був створений минулого року. Молодіжна рада взяла участь у проекті «Віднова UA», у рамках якого 30 молодих людей з усієї України допомогли у відбудові молодіжного простору.

30 квітня представники проекту разом із міською владою переглянули приміщення центру, у яких наразі ведуться ремонтні роботи. Члени проекту підтримали ініціативу, адже створення молодіжного простору дозволить молоді раціонально і з користю використовувати свій час, виявляти всі свої приховані таланти, відпочивати у компанії однолітків.

Попередньо представники проекту зустрічались з прилуцькою молоддю у стінах прилуцької міськради, у форматі діалогу обговорювали ініціативу створення простору на території молодіжного центру.

Джерело

Новости Чернигова