Кіт Степан став амбасадором проєкту «Збережіть українську культуру»

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Амбасадором проєкту «Збережіть українську культуру» став блогер-мільйонник кіт Степан, передає УНН із посиланням на Мінкультури.

Деталі

Харківський кіт Степан, який має в Instagram 1,3 млн підписників став амбасадором проєкту від МКІП — «Збережіть українську культуру».

Як повідомили у Мінкультури, це вже третя зірка, яка долучилася до проєкту, спрямованого на відновлення зруйнованих росіянами українських пам’яток культури.

Додамо

Мета проєкту «Збережіть українську культуру» полягає у приверненні уваги до воєнних злочинів країни-агресора росії в Україні, відновленні та збереженні об’єктів культурної спадщини України, які постраждали від російської військової агресії та загалом популяризації української культури у всьому світі. Практичними завданнями проєкту є фіксація військових злочинів російської армії проти пам’яток культури України та залучення меценатів, донорів та представників світових урядів до збереження та відбудови української культурної спадщини і для їх відновлення.

Як відомо, український гурт Kalush Orchestra та український реп-виконавець Володимир Самолюк (Skofka) стали амбасадорами проєкту «Збережіть українську культуру».

Джерело: УНН