Клумби на узбережжі Остра: як ніжинка Ганна Назаренко удосконалює Ніжин

Наприкінці липня 2023 року соцмережу підірвав пост про активістів, котрі облаштували ділянку на березі Остра в районі Мигалівки у Ніжині. Цьогоріч дана історія отримала приємне продовження, — пише Nizhyn Post.

Тоді про це на своїй сторінці розповів один з учасників акції Сергій Прошукало:

“Зробили дуже багато роботи на березі нашої річки. Скажу так: немає нічого неможливого, коли є бажання та гарні старанні сусіди. Разом викосили тонни трави, аж до самої води. Вийшов дуже красивий берег. Встановили мангал, тепер можна прийти, щось підсмажити, обов’язково після себе прибравши. Запустили диких уток та свійських лебедів (жарт). Дякую кожному, хто прийшов, та виділив час для спільної справи. Ніжинці, беріть собі на замітку і самі робіть свої куточки мальовничими – це і результат і задоволення!”

Два тижні тому у соцмережах з’явився пост, де ніжинка Ганна Олегівна просила надати контакти активістів, які займаються благоустроєм на тій самій ділянці, яку минулоріч облаштували.

“Маю дуже багато посадкового матеріалу для клумб: нарциси, іриси, вівсяничну глауку (декоративна трава, росте гарними кущиками, листя приємного синьо-зеленого кольору), конвалію білу. Можу на волонтерській основі сама привезти і висадити”, – зазначала пані Ганна.

Через кілька днів з’явився ще її один – оптимістичний – допис: “Клумбам на Острі бути! Щиро-щиро всім дякую!”

Журналіст Nizhyn Post напросилася на зустріч з пані Ганною у той день, коли вона вирішила облаштувати клумбу біля Остра. Квіткова волонтерка привезла ящики з посадковим матеріалом велосипедом.

Просимо розповісти трішки про себе та надати відповідь на запитання: звідки таке бажання – облаштувати клумбу в цьому місці?

Ганна Олегівна Назаренко працює вчителькою англійської мови в Ніжинській гімназії №13. Так сталося, що її виховували бабуся Рита Іванівна та дідусь Анатолій Михайлович Жовтопляси, чиє обійстя розташоване на вул. Заньковецької, неподалік від цього місця. Вони прищепили внучці любов до землі. До слова, дідусь Анатолій Михайлович свого часу був знаним у Ніжині кравцем – шив шуби, шапки.

Фото: Ганна Назаренко.

Источник

Новости Чернигова