Компанія «БІЛОК.ЮА» отримала нагороду «Вибір Країни»

Для переважної більшості людей саме думка експертів є вагомою ознакою якості конкретного продукту або компанії. Саме на цьому принципі й побудована робота Аналітичного центру Вибір Країни.

Нагорода Аналітичного центру «Вибір Країни» – знак довіри та якості

 

За допомогою власної методики, яка індивідуально підлаштовується під кожну сферу, відповідно до особливостей та вимог індустрії – команда аналітичного центру може об'єктивно визначити рівень розвитку кожного компоненту роботи компанії. Відгуки про «Вибір Країни» від власників компаній свідчать про те, що ця нагорода дуже ними цінується. Адже це є доказом визнання здобутків компанії, від спеціалістів та лідерів ринку.

 

Одним з володарів премії аналітичного центру «Вибір Країни» стала мережа магазинів спортивного харчування «БІЛОК.ЮА». Зібравши широкий асортимент від провідних виробників спортивного харчування та супутніх товарів – компанія «БІЛОК.ЮА» стала головним магазином для тисяч задоволених покупців.

Завдяки різноманіттю товарів, кожен охочий має можливість підібрати та купити товари для покращення спортивних результатів відповідно до своїх фінансових можливостей. Ба більше, серед продуктів компанії можна зустріти велику кількість продуктів для підтримки та покращення стану здоров’я, що значно розширює цільову авдиторію мережі магазинів і дозволяє включити не тільки завзятих спортсменів, а й простих людей які піклуються про власне здоров’я.

Які критерії визначають відповідність компанії високому званню «Вибір Країни»?

 

Спеціалісти аналітичного центру визначили п’ять головних напрямків роботи компанії, в межах авторської технології «Споживчих уподобань», які впливають і були визначальними під час проведення оцінювання і надання мережі магазинів «БІЛОК.ЮА» високого звання «Вибір Країни»:

Якість обслуговування клієнтів. Головним фокусом уваги кожного бізнесу має бути його клієнт, тому саме взаємодію компанії зі своїми клієнтами й перевіряли професіонали з центру. Швидкість обробки замовлення, наявність зворотного зв’язку, якість комунікації під час надання консультації, відповідність замовлення – все це є визначальними факторами під час проведення аудиту.

Широкий асортимент. Наявність різноманіття та можливості вибору – гарантує, що переважна більшість клієнтів зможе знайти якісні продукти спортивного харчування від перевірених виробників зі світовим ім’ям. Важка робота та тісна взаємодія з постачальниками дають можливість мережі магазинів «БІЛОК.ЮА» пропонувати своїм клієнтам найкращі продукти за доступними цінами.

Рівень задоволення клієнтів. Задоволений клієнт – це постійний клієнт. Саме цей параметр є показником потенційної можливості набору стійкої клієнтської бази – яка є запорукою стійкого та швидкого зростання компанії. У цій категорії перевіряється швидкість доставки замовлення, якість пакування, відкритість компанії та бажання йти назустріч кожному клієнту у разі виникнення проблем. Адже саме задоволений клієнт – найкраща реклама для кожного бізнесу.

Зручність та доступність сайту компанії. На сьогодні велику роль відіграє зручність та інтуїтивна доступність сайту компанії. Враховуючи велику кількість різноманітних інтернет-магазинів, присутніх у просторі всесвітньої павутини – на перший план виходить не тільки наявність необхідних елементів на сайті компанії, а також їх якісна реалізація. Прикладом якісного втілення подібних принципів можна вважати систему пошуку в інтернет-магазині «БІЛОК.ЮА» – зручне розподілення на великі категорії, можливість фільтрації варіантів пошуку, можливість визначення конкретних виробників: все це дозволяє кожному потенційному клієнту швидко знайти всі необхідні товари та продукти спортивного харчування.

Комунікація з клієнтами. Як вже зазначалося – можливість спілкування відіграє ключову роль для потенційних клієнтів, у яких виникають додаткові запитання до умов замовлення, сплати або доставки товару, або до якості та термінів придатності конкретного продукту. Задля забезпечення високого рівня зручності та доступності для кожного клієнта – слід мати кілька паралельних каналів комунікації, щоб кожен міг вибрати більш зручний та знайомий метод. Також до цієї категорії відноситься і присутність компанії в соціальних мережах.

 

Шлях компанії «БІЛОК.ЮА» після визнання: відгуки про «Вибір Країни»

 

Лідери компанії у відгуках про «Вибір Країни» зазначають, що їх тішить визнання експертів індустрії та що це надихає та спонукає працювати ще завзятіше. Варто відзначити, що наявність цієї відзнаки позитивно відзначилася на кількості продажів мережі магазинів «БІЛОК.ЮА». Однією з причин цього беззаперечно є зростання рівня довіри споживачів до бренду, який заслужено отримав професійну відзнаку.

Источник

Новости Чернигова