Корабель «Ніжин» отримає фінансову підтримку

30 вересня екіпаж корабля святкує День корабля «Ніжин» та 54-у річницю підняття прапору на кораблі. «Ніжин» — прикордонний сторожовий корабель (артилерійський бронекатер) проєкту 1204 (шифр «Джміль») Державної прикордонної служби України. Був названий на честь міста Ніжин. Має бортовий номер BG-83.

За ініціативи міського голови Олександра Кодоли та з нагоди Дня корабля «Ніжин» було прийнято рішення виконавчим комітетом про фінансову підтримку і виділення субвенції у розмірі 100 тис грн для військової частини де несе службу корабель морської охорони «Ніжин».

Фінансова підтримка спрямована на забезпечення службово-бойової діяльності екіпажу корабля «Ніжин», який захищає водні кордони України.

Корабель «Ніжин» гордий тим, що носить назву нашого міста.

Кораблі морської охорони проекту 1204 «Джміль» – проект річкових артилерійських кораблів часів СРСР, призначені для несення дозорної служби на річках та озерах, підтримки сухопутних військ артилерійсько-кулеметним вогнем, перевезення особового складу з озброєнням під час переправ і дій у басейнах річок, а також для дій в прибережних мілководних районах морів.

У 2019 році пройшов доковий ремонт.

Використано матеріал з Вікіпедії.

Титульне фото з мережі.

 

Джерело: Ніжинська міська рада

Источник