Користь, безпека та комфорт: 10 переваг доставки питної води

Доставка води — популярна послуга, яку обирає все більше жителів міст. Це розумна альтернатива водопровідній воді, якість якої часто не відповідає санітарним вимогам.

 

My Water Shop — сервіс доставки води, який пропонує широкий спектр послуг. Процес замовлення води додому дуже простий, займає всього кілька хвилин. Все, що вам потрібно: вибрати товар в онлайн-каталозі, оформити замовлення і дочекатися кур'єра. Швидка доставка води https://mywatershop.com.ua/catalog/voda-v-butlyakh/ — простий та вдалий спосіб пити корисну та безпечну води.

 

В чому переваги доставки води

 

Якщо ви досі вагаєтеся, чи варто замовляти доставку води, прислухайтеся до наших аргументів.

 

1. Економія часу. Вам не потрібно витрачати час на похід у супермаркет чи поїздку за місто для того, щоб поповнити запаси питної води. Все, що вам потрібно: оформити замовлення та дочекатися кур’єра.

 

2. Якість та безпечність. Питна вода у бутлях не обробляється хлором, не проходить довгий шлях водопровідними трубами, немає дивного запаху та присмаку. Вона має збалансований склад мінералів та мікроелементів.

 

3. Вигода. Нескладні підрахунки показують, що замовляти воду у бутлях дешевше, ніж купувати воду у пляшках у супермаркеті. Крім того, сервіси доставки часто пропонують акції, знижки. Тому недорого замовити воду цілком реально.

 

4. Приємний смак. У My Water Shop ви можете замовити воду, яка має відмінні смакові якості. Наприклад, негазована вода «Моршинська» обробляється виключно за допомогою механічної фільтрації. Це не порушує її природний склад.

 

5. Зручність оформлення замовлення. Це дуже просто: можна зробити і в будні, і у вихідні, і в дні державних свят. Навіть якщо ви не розрахували використання об'єму, і вода закінчилася у святковий день, то можна сміливо подзвонити оператору та замовити. Також ви можете вибрати зручний для вас графік доставки, і кур’єри підлаштуються під нього.

 

6. Швидкість доставки. Всі замовлення виконуються вчасно, вам не доведеться довго чекати питну воду.

 

7. Турбота про довкілля. Доставка води у бутлях допомагає турбуватися про чистоту довкілля. Адже у процесі розливу використовують міцні і практичні полікарбонатні ємності, які підходять для багаторазового використання. Замовник отримує чисту питну воду, а тара після використання проходить ретельне очищення і дезінфекцію. Тому вдома чи в офісі не будуть накопичуватися порожні пластикові пляшки, а навколишнє середовище не буде забруднюватися зайвим сміттям.

 

8. Зручне фасування. Ви можете замовити різний розмір, адже бутлі можуть мати різний літраж. Наприклад, пляшку з питною водою об’ємом 0,33 л зручно взяти з собою. А великий бутель об’ємом 18,9 л — практичне рішення для офісу, де багато працівників.

 

9. Економія зусиль. Вам не потрібно нести воду на поверх, кур’єр все зробить за вас. Незалежно від того, скільки води ви замовили. Всі бутлі доставлять безпосередньо до квартири, офісу чи будинку.

 

Турбота про здоров’я всієї сім’ї. Ми часто чуємо про дотримання питного режиму протягом дня. Але коли під рукою завжди є свіжа вода, виробити корисну звичку набагато простіше.

 

Замовляйте доставку води у My Water Shop, щоб відчути всі переваги сучасного сервісу!

 

Источник

Новости Чернигова