Коронавірус на Чернігівщині: 167 людей захворіли, 72 одужали та п’ятеро померли

За добу на Чернігівщині коронавірус виявили у 167-ми жителів області. Більшість з них у Чернігові — 67 хворих.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

ПЛР-дослідження підтвердило інфікування також у 21 ніжинця, 20 жителів Носівського району, 11 – Чернігівського, десяти – Городнянського, восьми – Козелецького. По одному хворому в Прилуках, Бобровицькому, Коропському, Борзнянському і Семенівському районах, шестеро – у Корюківському, троє – у Куликівському, двоє – у Сосницькому. По сім інфікованих у Ніжинському районі та Ріпкинському.

З них 25 хворих у лікарні.

На жаль, померли п'ятеро людей. Від ускладнень спричинених вірусом COVID-19 померли двоє чоловіків – 45-річний ніжинець і 68-річний чернігівець, а також 79-річна жителька Городнянського району, 76-річна – Ріпкинського та 67-річна жінка з Куликівського. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЛАБКІСТЬ, НЕВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА, БІЛЬ У МІСЦІ ІН’ЄКЦІЇ: ЛІКАРІ ЧЕРНІГІВЩИНІ РОЗПОВІЛИ ПРО СВІЙ СТАН ПІСЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ

За минулу добу 72 пацієнти одужали від COVID-19. А саме: 11 чернігівців, семеро ніжинців, шестеро жителів Козелецького району, один – Новгород-Сіверського. По два одужавших у Бобровицькому, Борзнянському, Коропському, Куликівському, Ніжинському, Семенівському й Сновському районах, по три – у Варвинському, Ічнянському, Корюківському, Менському і Ріпкинському. По п’ять хворих одужало у Городнянському районі та Носівському, по чотири – у Бахмацькому й Чернігівському.

З них 29 інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загальна кількість підтверджених діагнозів з початку епідемії COVID-19 в області наразі 36 188, з яких:

– 31 379 пацієнті одужав;

– 3 684 — лікуються вдома;

– 358 — перебувають у лікарнях;

– 691 летальний випадок;

– 76 померлих із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 1500 тестувань.

Фото — з мережі.

Источник

Новости Чернигова