Коронавірус на Чернігівщині: 292 людини захворіли, 109 одужали та четверо померли

За добу на Чернігівщині коронавірус виявили у 292-х жителів області. Більшість з них у Чернігові — 77 хворих.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

ПЛР-дослідження також підтвердило захворювання у 35-ти жителів Носівського району, 34-х — Козелецького та 30-ти — Бахмацького району. 21 хворий — у Ніжині, 17 — у Прилуках. 20 інфікованих у Чернігівському районі, 16 — у Ніжинському, 10 — у Бобровицькому. По дев'ять хворих у Городнянському та Ріпкинському районах, сім — у Семенівському — 7, у Борзнянському та Прилуцькому — по 2, у Куликівському, Менському та Срібнянському — по одному.

З них 39 хворих у лікарні.

На жаль, померли четверо людей. З підтвердженим діагнозом COVID-19 померли 82-річний житель Козелецького району, 65-річний житель Чернігівського району, 71-річний житель Варвинського району, 82-річна жителька Козелецького району.

За минулу добу 109 пацієнтів одужали від COVID-19. А саме: 45 чернігівців, 15 ніжинців, у Козелецькому районі — 8, у Чернігівському  — 7, у Бахмацькому та Варвинському — по 5, в Ічнянському, Коропському, Корюківському та Ніжинському — по 3, у Бобровицькому, Борзнянському, Городнянському, Куликівському, Прилуцькому та Срібнянському — по двоє.

З них 45 інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загальна кількість підтверджених діагнозів з початку епідемії COVID-19 в області наразі 37 087, з яких:

– 31 916 пацієнті одужав;

– 3 960 — лікуються вдома;

– 423 — перебувають у лікарнях;

– 712 летальних випадки;

– 76 померлих із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 2250 тестувань.

Фото — з мережі.

Источник

Новости Чернигова