Коронавірус на Чернігівщині: за добу захворіли 57 жителів області, одужали 283 та троє померли

За добу на Чернігівщині коронавірус виявили у 57-ми жителів області. Більшість з них у Чернігові — 12 хворих.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

ПЛР-дослідження також підтвердило захворювання у чотирьох прилучан, по шість хворих виявили у Ніжині, Новгород-Сіверському та Бахмацькому районах, 11 — у Сосницькому, три — у Менському. По дві людини захворіли у Корюківському та Куликівському районах, по одній — в Ріпкинському, Носівському, Чернігівському, Бобровицькому і Талалаївському районах.

З них 14 хворих у лікарні.

На жаль, померло троє людей. Від ускладнень, спричинених вірусом COVID-19, померли троє чоловіків:74-річний з Сновського району, 78-річний – з Новгород-Сіверського, 68-річний з Городнянського.

За минулу добу 283 пацієнтів одужали від COVID-19. А саме: 68 чернігівців, 34 ніжинців, 18 прилучан, 27 мешканців Чернігівського району. Дев’ятнадцять одужавших у Сновському, 14 – у Козелецькому, 11 – Бахмацькому, десять – у Менському, вісім – у Корюківському, сім – в Ічнянському районах. По дев’ять осіб одужало у Бобровицькому та Борзнянському районах, по чотири – у Варвинському, Городнянському, Куликівському й Новгород-Сіверському, по шість – у Ніжинському і Прилуцькому, по п’ять – у Ріпкинському й Семенівському. Троє одужавших з Носівського району, стільки ж з Сосницького, один – з Талалаївського, та по два – з Коропського та Срібнянського.

З них 38 інфікованих перебували на лікуванні у закладах охорони здоров’я.

Загальна кількість підтверджених діагнозів з початку епідемії COVID-19 в області наразі 56 559, з яких:

— 53 176 пацієнтів одужали;

— 1 586 — лікуються вдома;

— 385 — перебувають у лікарнях;

— 1316 летальних випадків;

— 96 померлих із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 1500 тестувань.

Фото — з мережі.

Источник