Корупційний бум на Чернігівщині. Три підозри за один день

Упродовж дня трьом службовим особам повідомлено про підозруу розтраті та привласненні бюджетних коштів, повідомили у Чернігівській прокуратурі.

Зокрема, підозру у службовому підробленні та привласненні майна отримав директор товариства з обмеженою відповідальністю, який на ремонті залізничного мосту через Десну незаконно заволодів коштами Укрзалізниці на суму понад 400 тисяч гривень.

Також повідомлення про підозру отримали селищний голова та сільський голова. Перший – за розтрату 35 тисяч гривень під час ремонту покрівлі будинку культури. Другий – за розтрату 165 тися гривень під час купівілі тракторного причепу для потреб комунального підприємства.

Наразі досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях триває. Вирішується питання щодо обрання зазначеним особам запобіжних заходів.

Нагадаємо, згідно з Кримінальним кодексом України за службове підроблення (ч. 1 ст. 366) порушники законодавства можуть отримати покарання у вигляді обмеження волі на 3 роки. А за привласнення/розтрату майна у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191) – до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

пресслужба прокуратури Чернігівської області

Источник

Новости Чернигова