КП «Послуга» погрожує випустити десятки безпритульних собак на вулиці Прилук

21 травня 2023 р.   571   0

У Прилуках з початком літа на вулицях може з’явитися велика кількість безпритульних собак. 

Про це повідомляє КП «Послуга» Прилуцької міськради. 

Справа у незатвердженій міській програмі  з нагляду за безпритульними тваринами, через що з початку 2023-го року КП «Послуга», до якої входить Реабілітаційний центр для безпритульних тварин, здійснювало прибирання та доглядання за тваринами, що знаходилися у центрі, виключно на волонтерських засадах. Також за рахунок волонтерів здійснювалося годування собак. 

— Про вилов тварин та стерилізацію мова навіть не йде, — підкреслюють комунальники. —  В зв’язку з невирішеним питанням прийняття бюджету та, відповідно, затвердження міської програми на 2023 рік, на даний момент уже повністю відсутнє ресурсне забезпечення. Тому КП «Послуга» повідомляє, що з 01.06.2023 року припиняє утримувати безпритульних собак, оскільки більше не має змоги робити це.

Як розповідають у комунальному підприємстві, у січні в центрі утримувалися 38 собак, наразі деяких з них вдалося прилаштувати. Але більшість з початком літа можуть повернутися на вулицю.

Комунальники закликають долучитися зооволонтерів та простих прилучан та забрати тварин до дому: 

— Ви можете знайти для себе вірного друга та неперевершеного охоронця, разом з яким буде набагато легше переживати всі труднощі життя, — кажуть у «Послузі». 

Джерело