Кулеба прогнозує важку осінь. Одна з причин – «голоси» про те, що треба переговори з РФ


Кулеба прогнозує важку осінь. Одна з причин – "голоси" про те, що треба переговори з РФ

Дмитро Кулеба (фото – ЕРА)

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прогнозує важкий політичний сезон, одна з причин – «голоси» в різних країнах світу про те, що необхідно йти на переговори з РФ. Про це він сказав у прямому ефірі в Instagram в розмові з журналістом Вадимом Карп’яком.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Буде дуже важкий політичний сезон, всіх попереджаю. Ми все одно обов’язково переможемо на всіх фронтах, але буде важка осінь», – сказав Кулеба.

Він зазначив, що на зустрічі з дипломатами президент Володимир Зеленський ставив задачі й щодо проведення саміту, присвяченого українській формулі миру, і щодо залучення філантропів до відновлення України, і щодо організації зернових коридорів.

На уточнювальне запитання про те, що означає «тяжка осінь» в дипломатичному сенсі, Кулеба відповів, що буде багато важких міжнародних самітів, на яких Україні потрібна «кількісна і якісна присутність всього світу, а не лише наших традиційних друзів з Європи та Північної Америки».

«Друге – ти ж бачиш всі ці голоси, які починають лунати в різних країнах світу, про те, що «проблеми», що треба переговори. Це не від урядовців лунає, але стають гучнішими ці голоси. Ми робитимемо все в межах міжнародного права і кримінального законодавства для того, щоб ці голоси згасали», – сказав Кулеба.

Крім того, як додав міністр, «задачу, щоб у росіян земля під ногами палала у всьому світі, ніхто не скасовував».

  • Раніше стало відомо, що президент Об’єднаних Арабських Еміратів Мухаммад бін Заїд планує організувати зустріч Зеленського та Путіна під час конференції ООН зі зміни клімату.
  • У Державному департаменті США заявили, що лише Зеленський вирішуватиме, чи зустрічатись йому з диктатором РФ.

Читайте також: Кулеба не бачить, що Захід послабить підтримку України: Поки що уряди на правильному шляху

Джерело

Новости Чернигова