Кулеба закликав прокурора МКС розслідувати розстріл українського військового за слова «Слава Україні»

Дмитро Кулеба

КИЇВ. 6 березня. УНН. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав прокурора МКС Каріма Хана негайно розпочати розслідування розстрілу російськими окумантами українського військовополоненого за слова «Слава Україні», передає УНН.

Деталі

За словами Кулеби, жахливе відео із беззбройним українським військовополоненим, страченим російськими військами лише за те, що він сказав «Слава Україні», — ще один доказ того, що ця війна є геноцидом.

Цитата

«Вкрай важливо, щоб прокурор МКС Карім Хан розпочав негайне розслідування цього жахливого воєнного злочину в межах Міжнародного кримінального суду. Винні мають постати перед правосуддям», – додав міністр.

Раніше

Мережею шириться відео нового звірства росіян над українським військовополоненим. На нього вже відреагували в ОП — заявили, що за кожен воєнний злочин буде розплата.

Омбудсмен України Дмитро Лубінець відправив відео розстрілу українського військовополоненого за слова «Слава Україні» міжнародним партнерам та колегам-омбудсманам з різних країн світу як підтвердження чергового воєнного злочину росії.

Джерело: УНН