Кулер для води Дніпро, підлогові кулери купити Дніпро

Кожна господиня знає, що найкращий спосіб уникнути незручностей під час набирання води з бутля 19 л – є встановлення кулера для води Дніпро. Цей пристрій вже давно заполонив більшість офісних приміщень, а сьогодні впевнено доводить, що він є незамінним помічником у квартирі чи будинку.

 

Скільки ж обійдеться вам таке задоволення та на що потрібно звернути увагу під час вибору кулера для води?

 

 

Кулер – це зручність та безпека

 

Використання обладнання для подачі рідини значно полегшує життя людей. Особливо, враховуючи, що функціональність кулерів різна. На сьогодні, існує два головних різновиди кулерів: підлогові та настільні. Не залежно від моделі, прилади виконують додаткові послуги. Серед основних: охолодження та нагрівання рідини, знезараження, регулювання температури тощо.

 

Якщо ви шукаєте універсальний кулер з максимальною кількістю функцій, рекомендуємо купити підлоговий кулер Дніпро. Без перебільшення, він є окремою складовою побутових приладів, адже слугує не лише для подачі води. До підлогового кулера входить шафа, яка чудово підходить для зберігання чаю чи кави, а також необхідних матеріалів для їх приготування (цурок, серветки, посуд).

 

Окремі моделі облаштовані спеціальними функціями, наприклад: захист від дітей, озонування води, з компресорним чи електричним охолодженням, газуванням тощо.

 

Як обрати підлоговий кулер?

 

Перед купівлею підлогового кулера потрібно враховувати наступні чинники:

 

— Місце для розташування, адже обладнання має пристойні габарити

— Фінансові витрати, які залежать від функціональності приладу

— Особисті побажання, наприклад сенсорний захисний дисплей, який не реагує на дитячі натискання

 

Де купити підлоговий кулер?

 

Найкраще купляти кулер для води Дніпро на перевіреній платформі служби доставки води. Так, як ринок побутової техніки сьогодні напрочуд великий, то важливо не натрапити на підробки.

 

Вигідним рішенням буде замовити кулер разом із доставкою питної води ТМ «Н2О». По-перше, приїзд кур'єра безкоштовний, а по-друге, компанія пропонує сучасні та якісні моделі. Середня вартість підлогового кулера з компресорним охолодженням знаходиться у межах 6 тис. грн. За більш укомплектовані моделі в середньому потрібно буде віддати 10 тис. грн.

 

Скориставшись послугами ТМ «Н2О» ви зможете не лише придбати додаткове обладнання, а й можливість пити очищену та корисну воду. Збалансований мінеральний склад, ретельне очищення та нейтральний рН дозволяють використовувати сертифіковану питну воду з перших днів життя.

 

Источник

Новости Чернигова