Латвія виділить на відбудову Чернігівщини близько 5 мільйонів євро

Директор Департаменту економічних відносин Міністерства закордонних справ Латвії Крістапс Брусбардіс під час візиту до Чернігова повідомив, що його країна збирається надати наступного року Чернігівській області допомоги на 5 мільйонів євро.

 

«Чернігівщина залишається пріоритетним регіоном для нашої країни. Хоча бюджет допомоги на наступний рік ще обговорюється, плануємо виділити на відбудову області близько п’яти мільйонів євро», – сказав Крістапс Брусбардіс.

 

Як зазначив Крістапс Брусбардіс, серед варіантів, які розглядає латвійська сторона, – надання генераторів, допомога у відновленні регіону (напряму з ОВА чи у співпраці з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), а також організація тренінгів з підготовки спеціалістів, задіяних у плануванні відбудови регіону.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ІВАНІВЦІ ШКІЛЬНА ЇДАЛЬНЯ МАЄ БУТИ ВІДБУДОВАНА ДО КІНЦЯ РОКУ

 

Перший заступник начальника Чернігівської ОВА Костянтин Мегем запропонував гостям кілька варіантів співпраці – допомога у відбудові реабілітаційного центру по вулиці Чорновола, закупівля протирадіаційного обладнання в дитячу обласну лікарню та ремонт інфекційного відділення обласної лікарні, яке сильно постраждало під час війни.

 

Цього року Латвія надала Чернігівщині матеріали для відбудови у Ягідному, передає гуманітарну допомогу та модульні будинки, а діти Чернігівщини їздили до Латвії на оздоровлення.

 

Джерело – Укрінформ

 

Фото з мережі

 

 

 

Источник

Новости Чернигова