Лавандовий прованс під Прилуками

27 червня 2024 р.   13   0

Відтепер український прованс зовсім поруч. Квітуча локація для прогулянок, фотосесій та відпочинку – «лавандасвей» заворожує з першого погляду. А нас гостинно зустрічає квітникарка пані Оксана Пуха. Та за горнятком холодного домашнього лимонаду відкриває всі секрети створення квіткового раю.

Трансформація городу у лавандове поле стартувала у вересні минулого року, щойно господарі вибрали картоплю.

Окрім квітучої фіолетової краси пані Оксана та її сімейний підряд зібрали для вас гарнезний реквізит та облаштували неймовірні фотозони. Тут є альтанка, гойдалка, як в українських Карпатах, плетені крісла, янгольські крила, які Оксані подарувала сестричка, надихнувшись її красивою і ароматною справою.

Без міцної сімейної підтримки нічого би не вдалося, ділиться пані Оксана і дякує рідним за віру в її сили. Золоті руки коханого чоловіка, плюс творче бачення світу двох чудових донечок зробили свою справу. Старша Олеся чудово малює, тому мольберт на локацію потрапив не випадково.

Не всі ми маємо можливість кудись поїхати аби розвіятись та втішитися красою лавандового поля, подумала Оксана і створила цей куточок раю для себе та для людей. Бо лаванда то її любов.

У планах – розвивати лавандове поле. Тут планують облаштувати будиночки для корисних комах. А оскільки пані Оксана працює вчителькою початкових класів, то ду-уже мріє привести сюди своїх майбутніх гамірних першачків.

Тож налаштовуйте свій об’єктив, беріть гарний настрій і ходімо за неймовірними світлинами! Бо ж лавандочка колоситься фіолетовим серпанком вже на повну.

Джерело

Новости Чернигова